Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona? Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona? Mikołaj z Rolnik szuka żony oświadczył się swojej partnerce Mikołaj z Rolnik szuka żony Mikołaj z Rolnik suzka żony nie jest zdecydowany czy Teresa czy Janinka?
Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona?
Zobacz zdjęcia!
1/5
Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona?

Nareszcie! Pamiętacie Mikołaja z "Rolnik szuka żony"? Uczestnik poprzedniej edycji show TVP1 powiedział sakramentalne "tak" i stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką okazała się być piękna Marta, młodsza od niego o 32 lata.  Jak widać, tak duża różnica wieku im nie przeszkodziła, a ich związek wchodzi teraz na zupełnie inny poziom. O tej wspaniałej wiadomości poinformował oficjalny fanpage "Rolnik szuka żony":

W - nie tak znowu już krótkiej - historii naszego programu, co jakiś czas mamy przyjemnośc poinformować Was o tym, że dwie osoby zdecydowały się spędzić ze sobą resztę wiecznosci ;) 
Tak jest dzisiaj.

Z prawdzią przyjemnością informujemy, że dziś sakramentalne tak powiedzieli sobie Mikołaj z Rolnik Szuka Żony 4 i jego wybranka Marta.

Milion lat młodej parze!

Zobacz: Mamy ZWIASTUN 3. odcinka "Rolnik szuka żony". Masaże, pocałunki... Będzie GORĄCO!

 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia i przypomnijcie sobie, jak wyglądały początki znajomości Mikołaja i Marty.

2/5
Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona?

Mikołaj z "Rolnik szuka żony" powiedział "tak" Marcie. Marta jest młodsza od Mikołaja Korola o całe 32 lata.

 

Zobacz też: "Założę się, że to ustawka" Fani komentują udział Jessiki w programie "Rolnik szuka żony". Zgadzacie się z nimi?

 

Mikołaj był uczestnikiem 4. edycji show TVP. Choć do swojego domu zaprosił trzy kandydatki - Renatę, Janinę i Teresę, ostatecznie z żadną z nich nie związał się na stałe. Dopiero po zakończeniu udziału w show, Mikołaj zaczął spotykać się... ze swoją sąsiadką. I to o ponad 30 lat od niego młodszą. 

– Martę znałem z widzenia przed programem, ale nie śmiałem nawet jej zaczepiać, snuć marzeń o związku, czy proponować cokolwiek – opowiadał Mikołaj.

Po programie nabrał jednak odwagi i udało mu się z nią umówić. Od tamtego czasu są parą, ogłosili swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka "Rolnika". 

- My jesteśmy szczęśliwi od momentu, gdy się zaręczyliśmy i teraz czekamy na ślub. Odbędzie się za miesiąc - zdradził w 1. odcinku nowej edycji "Rolnika" Mikołaj. 

- To ten mężczyzna, ten jedyny dla mnie - mówiła Marta.

3/5
Mikołaj z Rolnik szuka żony oświadczył się swojej partnerce
Facebook

Mikołaj dodał:

- Marta jest wyjątkowa: spokojna, miła, przyjemna. Mam miłość i przyjaciela jednocześnie.

Ich uczucie okazało się na tyle gorące, że para powiedziała sobie "tak"!

 

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Małgosia i Paweł będą mieli dziecko

4/5
Mikołaj z Rolnik szuka żony

Zaślubiny miały tradycyjny charakter. Oboje są prawosławni. Śluby prawosławne różnią się od tych, udzielanych w kościołach rzymskokatolickich. Nowożeńcy stają przed ołtarzem z zapalonymi świecami. Świadkowie ceremonii trzymają nad ich głowami korony i wraz z nimi trzy razy okrążają ołtarz. Nie brakuje rytuału zakładania sobie przez małżonków obrączek ślubnych. 

 

Polecamy: Mikołaj znalazł nową miłość - Martę, ale czy utrzymuje kontakty z pozostałymi uczestniczkami? “Było nawet miło…”

5/5
Mikołaj z Rolnik suzka żony nie jest zdecydowany czy Teresa czy Janinka?
Mat. prasowe

Mikołaj nie był pewny, czy chce wybrać którąś z uczestniczek programu. Po tym jak nie wybrał żadnej, w jego sercu pojawiła się piękna Marta.

 

Zobacz: Ten zapis w regulaminie programu "Rolnik szuka żony" MOCNO was zaskoczy!

Więcej na temat Rolnik szuka żony