Mikołaj Krawczyk w kolorowej koszuli
East News

Mikołaj Krawczyk pokazał swoją córkę! Dziewczynka jest już naprawdę duża. W dodatku ma ciekawe zainteresowania

Mikołaj Krawczyk w kolorowej koszuli
East News

Córka Mikołaja Krawczyka rośnie jak na drożdżach. Aktor właśnie pokazał kolejne zdjęcie z dziewczynką na Instagramie, które podbiło serca fanów. Najmłodsza pociecha 38-latka wyrabia już sobie nawet gust muzyczny! Czy niemowlę w przyszłości podbiję scenę i będzie znało na pamięć wszystkie kawałki Bon Jovi? Wszystko na to wskazuje!

Zobaczcie najnowsze zdjęcie, którym Mikołaj podzielił się z fanami w sieci. Myślicie, że aktor w końcu powie nam, jak na imię ma jego córka?

Mikołaj Krawczyk pokazał zdjęcie córki 

W marcu tego roku Mikołaj Krawczyk po raz trzeci został ojcem! Aktor i Sylwia Juszczak przywitali na świecie córeczkę. Dziewczynka jest dla każdego z rodziców trzecim dzieckiem. Przypomnijmy, że Mikołaj razem z Anetą Zając doczekał się dwóch synów - Michała i Roberta. Natomiast Sylwia jest mamą Vincenta i Nataniela. 

38-latek, tak jak Anna Lewandowska czy Małgosia Socha, często chwali się zdjęciami pociech w sieci. Nie pokazuje jednak twarzy dzieci, chcąc zapewnić im anonimowość. W przypadku córki nie zdradził nawet jej imienia. Ale wyznał, jakiej muzyki słucha niemowlę. 

Bobas swój człowiek!😎 Słucha Bon Jovi i bez problemu siada u wujka Marilyna na kolanach... Będą z córki ludzie😈🤘🏻 A my Wam życzymy miłej reszty - napisał aktor w sieci.

Internauci od razu zwrócili uwagę na look dziewczynki i jej okulary. Mikołaj wytłumaczył się z nich w komentarzach. 

I jak sama mówi są przydatne i... co ważniejsze - nie przeszkadzają - żartował gwiazdor. 

Mikołaj Krawczyk często zostaje sam z córką, podczas gdy jego żona pracuje. Taki mąż i ojciec to wielki skarb! Zobaczcie zdjęcie, którym zachwycili się fani w sieci. Chcielibyście, aby Mikołaj dodawał więcej fotek z niemowlęciem?

Mikołaj Krawczyk nie pokazuje twarzy córki 

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40