W marcu tego roku Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk po raz kolejny zostali rodzicami! Parze urodziła się córeczka, której imię nie zostałe podane do informacji publicznej. Aktorzy chcą zapewnić dziecku anonimowość, wobec czego nie chcą nawet upubliczniać zdjęć dziewczynki w sieci. Fotoreporterom udało się jednak przyłapać dumnych rodziców na spacerze z córką. Rodzicielstwo zdecydowanie im służy! ;) Zobaczcie zdjęcia. 

1/3
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk

Córka pary była cały czas w wózku, którego nawet na moment nie puścił. Po ostatnich wpisach aktora na Instagramie, wiemy, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach a nawet uwielbia słuchać Bon Jovi. Za gust muzyczny dziewczynki odpowiada dumny tata. 

Będą z córki ludzie😈🤘🏻 - komentował aktor muzyczny gust dziewczynki w siec.

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk pokazał urocze zdjęcie z dziećmi. Ten widok rozczula!

 

2/3
Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk z córką

Córka Krawczyków z pewnością będzie pilnowana na każdym kroku, bo jest to jedyna dziewczynka w rodzinie. Mikołaj razem z Anetą Zając doczekał się dwóch synów - Michała i Roberta. Natomiast Sylwia jest mamą Vincenta i Nataniela. Dziewczynka na pewno będzie traktowana jak księżniczka, a nawet nie będzie a już jest! 

3/3
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk

Mikołaj i Sylwia przyczepili do wózka córki czerwoną wstążkę, która ma chronić ją przed złem, brakiem szczęścia czy... czkawką. Ostatnio na ten popularny talizman zdecydowała się nawet Olga Kalicka. Jak widać, czerwona wstążka wciąż jest hitem, który warto mieć!