Michał Wójcik zagrał z dzieckiem i partnerką w teledysku
ONS

Michał Wójcik z Ani Mru Mru ociepla wizerunek po rozwodzie teledyskiem z nową partnerką i... dzieckiem

Michał Wójcik zagrał z dzieckiem i partnerką w teledysku
ONS

O Michale Wójciku zrobiło się ostatnio głośno za sprawą rozwodu z Agnieszką Kałużą. Małżeństwo kabareciarza z "Ani Mru Mru" zakończyło się kilka dni temu, jednak sama sprawa przed sądem ciągnęła się aż cztery lata. Sąd orzekł, że Michał Wójcik ponosi całkowitą winę za rozpad swojego związku z żoną i będzie teraz musiał płacić jej 5 tysięcy złotych dożywotnich alimentów.

 

Michał Wójcik i sekstaśmy

Michała Wójcika ostatecznie pogrążyły sekstaśmy, które nagrywał na swój telefon komórkowy. Zobacz: Jest rozwód! Michał Wójcik zapłaci 5 tys. alimentów- pogrążyły go sekstaśmy...


Teraz, jak donosi Fakt, Michał Wójcik próbuje ocieplić swój wizerunek. Znany kabareciarz razem z partnerką i ich kilkumiesięcznym synkiem wystąpił w teledysku, a pieniądze za udział w projekcie przekazali na jeden z domów dziecka.

 

Przypominamy, że Michał Wójcik związany jest teraz z Ewą Tecel - para w minionym roku doczekała się dziecka. A oto teledysk z udziałem Wójcika i jego najbliższych. Czy dzięki niemu Michał Wójcik poprawi swój nadszarpnięty wizerunek?

 

Michał Wójcik zagrał z dzieckiem w teledysku


Michał Wójcik zagrał z dzieckiem w teledysku

Więcej na temat Michał Wójcik
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36