Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Michał Wiśniewski wybacza Robertowi Leszczyńskiemu
ONS/Akpa
Newsy

Leszczyński wielokrotnie krytykował muzykę Wiśniewskiego. Michał skomentował to w tabloidzie

"Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro..."

Szokująca informacja o śmierci Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła wszystkimi. Przyjaciele dziennikarza wciąż wspominają jego życie, dokonania i we wzruszających słowach żegnają się z nim. Na pogrzebie, który odbył się na warszawskich Powązkach zjawiło się wielu znajomych Leszczyńskiego, którzy nie kryli łez wzruszenia w trakcie ceremonii. Zobacz: Hołownia ze wzruszeniem wspomina pogrzeb Leszczyńskiego. Zacytował słowa matki dziennikarza

Nagłe odejście dziennikarza zasmuciło również jego wrogów. Do tego grona z pewnością zaliczany jest Michał Wiśniewski, którego Leszczyński przez wiele lat krytykował za jego utwory i zachowanie. Okazuje się, że Wiśniewski na łamach jednego z tabloidów, w związku z tragicznymi wydarzeniami postanowił ogłosić, że wybacza Robertowi Leszczyńskiego.

- Mama Roberta nad trumną powiedziała wszystko. Myślę, że wiele osób jej słowa odebrało pozytywnie. To, że zdecydowała się o tym powiedzieć, świadczy o jej odwadze. Jest to absolutnie wzruszające i piękne- stwierdza w rozmowie z Super Expressem. W moim przypadku nie ma o czym mówić. Już dawno wszystko zostało wybaczone. Są gorsze krzywdy na świecie niż to, co robił Leszczyński. Dziś mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, że Robert nie żyje. Nikomu nie życzę źle.

Jak widać to wydarzenie wstrząsnęło wieloma osobami z branży muzycznej.

Zobacz: Gwiazdy wspominają Roberta LeszczyńskiegoNie żyje Robert Leszczyński. Śmierć i pogrzeb Roberta Leszczyńskiego

Gwiazdy i uczestnicy "Idola" pożegnali Roberta Leszczyńskiego:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Janusz Palikot przerywa kampanię wyborczą
ONS
Newsy
Pozycja Palikota w sondażach przed wyborami umacnia się. W najlepszym momencie zawiesił kampanię
Ważniejsza okazała się przyjaźń z Leszczyńskim

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła wczoraj całą Polską. Jego bliscy i przyjaciele dalej nie mogą w to uwierzyć, a wczoraj postanowili wspomnieć dziennikarza. Pojawiło się dużo wzruszających słów. Zobacz:  Plejada gwiazd wspomina Roberta Leszczyńskiego. Nie mogą uwierzyć w jego śmierć Janusz Palikot oprócz wyrażenie głębokiego żalu na Twitterze posunął się o krok dalej. Polityk zapowiedział, że przez dwa dni nie będzie prowadził kampanii przed wyborami prezydenckimi. Wszystko ze względu na to, że Leszczyński należał do ugrupowania Palikota - "Twój Ruch". Kandydat na prezydenta nie obawia się jednak utraty głosów i osłabienia swoich szans. Dla niego najważniejszy jest przyjaciel. Informację o zawieszeniu kampanii Janusza Palikota przekazał Michał Kabaciński z biura prasowego Twojego Ruchu: W związku ze śmiercią naszego kolegi Roberta Leszczyńskiego odwołujemy zaplanowane na czwartek i piątek wydarzenia związane z kampanią Janusza Palikota.  Dobry ruch? Zobacz:  Ostatnie zdjęcie Roberta Leszczyńskiego na Facebooku. Takim go zapamiętamy     Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego:

Nie żyje Robert Leszczyński
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Zmarł Robert Leszczyński!
To niestety nie jest żart

Przed chwilą telewizja Polsat poinformowała, że nie żyje Robert Leszczyński . Krytyk muzyczny, dziennikarz "Wprost, organizator Przystanku Woodstock i juror w programie "Idol" zmarł w wieku 48 lat . Na razie nie znane są przyczyny i miejsce śmierci. Telewizja przekazała informację bez podawania jakichkolwiek szczegółów. TVN24 podaje jednak, że najprawdopodobniej była to nierozpoznana cukrzyca. Zobacz: Ostatnie zdjęcie Leszczyńskiego. Takim go zapamiętamy Internauci podali informację w wątpliwość. Niestety stacja potwierdziła, że nie jest to żart z okazji Prima Aprillis . Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom dziennikarza. Przypominamy, że ponad rok temu żona Leszczyńskiego – Alicja Borkowska miała wylew i do tej pory wraca do zdrowia. Para ma wspólnie córkę Vesnę . Zobacz: Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego Zobacz: Robert Leszczyński z dziećmi na ostatniej imprezie

Nie żyje Jacek Gotlib-Azrael
Newsy
Nie żyje znany bloger Azrael. Przgerał walkę z nowotworem
Miał 56 lat

Właśnie dotarły do nas smutne wieści o śmierci znanego blogera Azraela Kubackiego. Jacek Gotlib, bo tak naprawdę się nazywał, od dawna cierpiał na nowotwór. Dzisiaj przegrał walkę z chorobą. Zobacz: Nie żyje Robert Leszczyński Popularny bloger miał zaledwie 56 lat i jeszcze wiele przed sobą. Niestety informację o jego śmierci potwierdziły osoby zaprzyjaźnione z rodziną. Gotlib był postacią kontrowersyjną: jednych intrygował, drugich śmieszył, a jeszcze innych denerwował. Azrael poruszał tematy społeczno-polityczne i nie bał się wydawać sądów i opinii,  w tym także na temat katastrofy smoleńskiej.   Rodzinie i przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia.  Zobacz:  Ricky Martin nie żyje? W sieci krąży filmik z przerażającego wypadku   Gwiazdy wspominają Roberta Leszczyńskiego:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner