Michał Malitowski i Joanna Leunis w "DDTVN"
East News

Michał Malitowski po 17 latach rozstał się z partnerką! W sieci pojawiło się oświadczenie Joanny Leunis

Michał Malitowski i Joanna Leunis w "DDTVN"
East News

Związek Michała Malitowskiego i Joanny Leunis to już przeszłość! Uwielbiany przez widzów juror "Tańca z Gwiazdami" od siedemnastu lat tworzył szczęśliwy związek z tancerką Joanną Leunis. Joanna i Michał byli parą nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym- ich taneczne występy zachwycały fanów na całym świecie. Para m.in. dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzów świata w tańcach latynoamerykańskich! Kilka lat temu na Joanna Leunis i Michał Malitowski zostali rodzicami. W marcu 2016 roku na świecie pojawiła się ich ukochana córeczka Lia.

Nasze szczęście jest przytłaczające. Chciałbym się nim podzielić. Nasza córeczka urodziła się dziś o godz. 15. Joanna urodziła i uczyniła mnie najszczęśliwszym facetem na tej planecie!- poinformował wówczas świeżo upieczony tata. 

Niestety, teraz okazuje się Joanna Leunis i Michał Malitowski podjęli decyzję o roztaniu!

Oświadczenie Joanny Leunis

O tym, że Joanna Leunis i Michał Malitowski nie są już razem dowiedzieliśmy się z wpisu tancerki na Facebooku. Niestety, z krótkiego komunikatu opublikowanego w sieci jednoznacznie wynika, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują, nie tańczą i nie są już razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem i jak zwykle będzie kontynuować swoją pasjonującą pracę taneczną. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego- czytamy na Facebooku. 

Sam Michał Malitowski do tej pory nie skomentował informacji o rozstaniu ze swoją partnerką. Czy wkrótce odniesie się do oświadczenia opublikowanego przez Joannę Leunis?

Przypominamy, już wkrótce Michał Malitowski znów zasiądzie w jury "Tańca z Gwiazdami". W poprzedniej edycji tancerz musiał zrezygnować z udziału w programie ze względu na kontuzję. 

Zobacz także: To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Michał Malitowski rozstał się z partnerką.

Michał Malitowski i Joanna Leunis w
East News

Juror do tej pory nie skomentował oświadczenia Joany Leunis.

Michał Malitowski w finale Tańca z gwiazdami
East News

 

Więcej na temat Michał Malitowski
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53