Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

TYLKO U NAS! Michał Malitowski ostro o Gimperze! Co powiedział?

TYLKO U NAS! Michał Malitowski ostro o Gimperze! Co powiedział?

Michał Malitowski wrócił do "Tańca z gwiazdami"! Juror tanecznego show z powodu problemów zdrowotnych musiał wycofać się z udziału w 9. edycji programu, ale udało mu się wrócić na sam finał show. Finaliści programu Joanna MazurTomasz "Gimper" Działowy byli zestresowani jego obecnością, bo bali się ewentualnej krytyki w wielkim finale. Michał jednak był w wyjątkowo dobrym nastroju i oszczędził ich. 

Joasiu wielkie gratulacje za ten finał, brawo dla Ciebie. Zakochałem się w Tobie, zgadzam się z jurorami, że jesteś najlepsza - powiedział Michał Malitowski na temat Joanny Mazur.

Jeden sezon mnie nie ma i co ten gość w finale robi? Żartuję! Twoich fanów pozdrawiam - żartował Michał Malitowski na temat Gimpera. 

A co po ogłoszeniu wyników powiedział Michał Malitowski? Jak ocenia występy Gimpera i Mazur?

Zobacz także: Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!

Michał Malitowski w finale Tańca z gwiazdami
East News

Joanna Mazur i Jan Kliment z Kryształową Kulą w finale Tańca z gwiazdami
East News
Newsy
Na co Joanna Mazur i Jan Kliment przeznaczą swoje wygrane w "Tańcu z gwiazdami"?
Na co Joanna Mazur i Jan Kliment przeznaczą swoje wygrane w "Tańcu z gwiazdami"?

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali 9. edycję " Tańca z gwiazdami "! W wielkim finale show w pięknym stylu pokonali Tomasza „Gimpera” Działowego i Natalię Głębocką. Joanna i Jan byli bardzo zaskoczeni ostatecznym werdyktem widzów, bowiem przez cały finał w głosowaniu widzów prowadził Gimper ze swoją partnerką. Jednak na ostatniej prostej Jan i Joanna zachwycili jurorów i widzów swoim niezwykłym freestylem, podczas którego Jan zasłonił sobie oczy. Jurorzy byli pod wrażeniem ich występu i wstali z miejsc. Chyba całe studio "Tańca z gwiazdami" płakało po tym tańcu. - Asiu nie ma piękniejszej oceny tańca niż łzy osób, które nas oglądają - mówiła wzruszona Iwona Pavlović. Otworzyłaś nam oczy na wiele spraw, cieszę się, że miałam przyjemność Ciebie poznać. To dla mnie wielki zaszczyt Ciebie oceniać.  Joanna i Jan wygrali 9. edycję "Tańca z gwiazdami" i poza Kryształową Kulą dostali też nagrody finansowe - Joanna zgarnęła 100 tysięcy złotych, a Jan 50 tysięcy złotych. Co zrobią z wygraną? Zobaczcie, co zdradzili nam tuż po finale! Zobacz także:   Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera! Joanna Mazur wygrała "Taniec z gwiazdami"

Joanna Mazur wygrała 9. edycję "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Joanna Mazur wygrała 9. edycję "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszony Kliment: "Cała Polska Cię pokochała"
Joanna Mazur wygrała 9. edycję "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszony Kliment: "Cała Polska Cię pokochała"

Wielki finał dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W ostatnim odcinku o Kryształową Kulę, 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza walczyli Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Pary zatańczyły trzy tańce, po których widzowie zdecydowali, że najlepiej zaprezentowali się Joanna Mazur i Jan Kliment! Niewidoma biegaczka, która od samego początku show zachwycała swoim tańcem, zdobyła więcej głosów i wygrała "Taniec z Gwiazdami"!  W ostatnim odcinku nie zabrakło wielkich emocji i wzruszajacych słów! Zobaczcie, jak Joanna Mazur walczyła o zwycięstwo w finale! Po jej trzecim występie płakali wszyscy...  

Gimper komentuje aferę wokół jego wejścia do finału "Tańca z gwiazdami"
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Gimper przekupuje fanów, żeby wygrać "Taniec z gwiazdami"? Mamy komentarz gwiazdora!
TYLKO U NAS! Gimper przekupuje fanów, żeby wygrać "Taniec z gwiazdami"? Mamy komentarz gwiazdora!

9. edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza sporo kontrowersji. Prawdziwa burza wybuchła jednak po półfinale show. Gdy okazało się, że z programu tuż przed finałem odpadła Macademian Girl , która była faworytką "Tańca z gwiazdami", nie tylko jurorzy przecierali oczy ze zdumienia. Tym bardziej, że o Kryształową Kulę, obok Joanny Mazur, powalczy Gimper , który na parkiecie nie radził sobie zbyt dobrze. Niektórzy zarzucają mu, że przekupił swoich fanów, obiecując im różne benefity w zamian za głosy. Youtuber w rozmowie z party.pl postanowił skomentować całą sytuację! Gimper przekupił fanów? Mamy komentarz Tomasza Działowego Gimper jeszcze przed półfinałem "Tańca z gwiazdami" publikował w sieci filmy, w których mobilizował fanów do głosowania. W zamian za to internauci, którzy zostali zablokowani na jego grupie, mieli na nowo otrzymać do niej dostęp. Niedawno w sieci pojawił się kolejny film, w którym Tomasz Działowy (bo tak naprawdę nazywa się youtuber) obiecuje jeszcze więcej profitów! Jeżeli uda się wygrać finał, to nie tylko pojawi się tutaj overwatch z Natalią i Mariuszem, nie tylko odbanuję (odblokuję - przyp. red.) wszystkich na grupie, którzy są zbanowani. Dodatkowo wypuszczę diss na jurorów - kawałek razem z teledyskiem. Jak będziecie głosować, możecie wstawić na Instagram zdjęcie oznaczone hasztagiem "murem za Gimpurem" pokazujące jak głosujecie. Wykupię billboard gdzieś w Warszawie, który będzie mozaiką tych zdjęć - proponuje Gimper. Zobacz także:  Gimper chce przekupić swoich fanów i wygrać "Taniec z gwiazdami"? Zaskakujące nagranie w sieci! Czy to nie próba przekupienia fanów? Zapytaliśmy o to samego Gimpera. Regulamin nie zabrania zachęcać...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner