Michał Malitowski - upadek podczas występu
East News, Instagram
TV-Show

To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Co się stało?

Ups… To wyglądało groźnie! Michał Malitowski zamieścił na swoim profilu na Instagramie filmik ze swojego występu, na którym widzimy jak wraz z taneczną partnerką przewraca się podczas układu tanecznego. Juror Tańca z Gwiazdami i jednocześnie bardzo znany tancerz występuje wraz z partnerką taneczną i życiową Joanną Leunis w chińskim Kunming. Podczas jednego z pokazów doszło do dość groźnie wyglądającego upadku.

Tak to opisuje Michał Malitowski:

Kiedy wszyscy jesteśmy super, ale na podłodze w rogu jest kałuża. Hejterzy, będziecie tym zachwyceni. Nasza samba na bis przynajmniej nie zawiodła - pisze Michał Malitowski na Instagramie.

 

A tak wygląda ten fragment występu. Michał Malitowski pokazał go na Instagramie. Zobacz WIDEO z upadkiem pary:

 

Na szczęście chyba nic się nie stało. Partnerka Malitowskiego na swoim Instagramie napisała o “dramatycznym zakończeniu”, ale również o miłych momentach. Podziękowała też chińskiej publiczności za gorące przyjęcie.

Michał Malitowski i Joanna Leunis od nieco ponad roku wychowują córeczkę - Leę. Jej przyjście na świat szczęśliwy tatuś obwieścił na antenie Polsatu w czasie jednego z odcinków TzG.

 

Zobacz: Michał Malitowski z rodziną na spacerze. Mała Lia jest podoba do mamy czy do taty?

 

Michał Malitowski i Joanna Leunis z córeczką Lią Michele

Michał Malitowski
Instagram

Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
TV-Show
Malitowski do Dominiki Gwit: "Więcej ciała, więcej tańca!". Aktorka największym zaskoczeniem show!
Malitowski do Dominiki Gwit: "Więcej ciała, więcej tańca!". Aktorka największym zaskoczeniem show!
Michał Malitowski i Joanna Leunis w "DDTVN"
East News
Newsy
Michał Malitowski po 17 latach rozstał się z partnerką! W sieci pojawiło się oświadczenie Joanny Leunis
Michał Malitowski po 17 latach rozstał się z partnerką! W sieci pojawiło się oświadczenie Joanny Leunis

Związek Michała Malitowskiego i Joanny Leunis to już przeszłość! Uwielbiany przez widzów juror "Tańca z Gwiazdami" od siedemnastu lat tworzył szczęśliwy związek z tancerką Joanną Leunis. Joanna i Michał byli parą nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym- ich taneczne występy zachwycały fanów na całym świecie. Para m.in. dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzów świata w tańcach latynoamerykańskich! Kilka lat temu na Joanna Leunis i Michał Malitowski zostali rodzicami. W marcu 2016 roku na świecie pojawiła się ich ukochana córeczka Lia. Nasze szczęście jest przytłaczające. Chciałbym się nim podzielić. Nasza córeczka urodziła się dziś o godz. 15. Joanna urodziła i uczyniła mnie najszczęśliwszym facetem na tej planecie!- poinformował wówczas świeżo upieczony tata.  Niestety, teraz okazuje się Joanna Leunis i Michał Malitowski podjęli decyzję o roztaniu! Oświadczenie Joanny Leunis O tym, że Joanna Leunis i Michał Malitowski nie są już razem dowiedzieliśmy się z wpisu tancerki na Facebooku. Niestety, z krótkiego komunikatu opublikowanego w sieci jednoznacznie wynika, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują, nie tańczą i nie są już razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem i jak zwykle będzie kontynuować swoją pasjonującą pracę taneczną. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego- czytamy na Facebooku.  Sam Michał Malitowski do tej pory nie skomentował informacji o rozstaniu ze swoją partnerką. Czy wkrótce odniesie się do oświadczenia...

Michał Malitowski o rozstaniu
Newsy
Michał Malitowski potwierdza rozstanie i pisze o poważnej chorobie! Co z jego udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?
Michał Malitowski potwierdza rozstanie i pisze o poważnej chorobie! Co z jego udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?

Michał Malitowski potwierdził rozstanie z Joanną Leunis. Para, która doczekała się trzyletniej córeczki, po 17 latach zakończyła swój związek. Jako pierwsze oświadczenie wydała była już partnerka jurora "Tańca z Gwiazdami": Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują, nie tańczą i nie są już razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem i jak zwykle będzie kontynuować swoją pasjonującą pracę taneczną. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego - oznajmił management na Facebooku. Teraz głos w sprawie zabrał sam Michał! Michał Malitowski cierpiał na depresję Swój wpis Michał zaczął od poinformowania fanów, że jakiś czas temu zmagał się z depresją. To z tego powodu nie mógł oceniać par w poprzedniej edycji "Tańca z Gwiazdami": Drodzy Państwo, ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia - wyjaśnił Malitowski. Dalej gwiazdor potwierdza, że rozstał się z Joanną: Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki. Malitowski zapewnił też, że zobaczymy go w roli jurora w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami": Za chwilę będę całym sercem i moją wiedzą z uczestnikami i widzami Tańca z Gwiazdami. Nie przestanę angażować się w...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner