Michał Malitowski o rozstaniu

Michał Malitowski potwierdza rozstanie i pisze o poważnej chorobie! Co z jego udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?

Michał Malitowski o rozstaniu

Michał Malitowski potwierdził rozstanie z Joanną Leunis. Para, która doczekała się trzyletniej córeczki, po 17 latach zakończyła swój związek. Jako pierwsze oświadczenie wydała była już partnerka jurora "Tańca z Gwiazdami":

Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują, nie tańczą i nie są już razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem i jak zwykle będzie kontynuować swoją pasjonującą pracę taneczną. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego - oznajmił management na Facebooku.

Teraz głos w sprawie zabrał sam Michał!

Michał Malitowski cierpiał na depresję

Swój wpis Michał zaczął od poinformowania fanów, że jakiś czas temu zmagał się z depresją. To z tego powodu nie mógł oceniać par w poprzedniej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Drodzy Państwo, ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia - wyjaśnił Malitowski.

Dalej gwiazdor potwierdza, że rozstał się z Joanną:

Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki.

Malitowski zapewnił też, że zobaczymy go w roli jurora w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Za chwilę będę całym sercem i moją wiedzą z uczestnikami i widzami Tańca z Gwiazdami. Nie przestanę angażować się w propagowanie tańca w moich szkołach Dansinn by Malitowski. Będę też uczył i sędziował.

Na koniec Michał wspomniał o trzyletniej córce, Lii, która daje mu największą siłę do walki. 

To dla niej chciałbym świata, w którym osoby chore nie są wykluczone - zakończył swój wpis. 

Zobaczcie wzruszający post Michała! Trzymamy za niego kciuki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear Friends!! Recent months have not been easy for me. I was sick, I suffered from depression, it was getting harder and harder to find myself in the reality that surrounded me. Today, thanks to great doctors, I feel that I have recovered. Loved ones, family and friends helped me. Like any disease, this one strengthens true love and friendship, but at the same time can deepen the distance, break weak bonds and bring disappointments regarding the behaviour of those who have been trusted the most. I made a difficult decision to part my way with my long-term life, dance and professional partner Joanna Leunis. We have experienced many victories and defeats together, and we still have the biggest challenge ahead of us, which is raising our daughter. My daughter Lia is my greatest love. It is for her that I would like a world in which people touched by diseases are not being excluded.

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

Michał i Joanna byli parą aż 17 lat!

Michał Malitowski i Joanna Leunis w "DDTVN"
East News

Michał Malitowski i Joanna Leunis w "DDTVN"
East News

Michał Malitowski z córką!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Home is where Your heart is #Liamylove #babciaOla living on kisses.

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

 

 

Więcej na temat Michał Malitowski
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43