Michał Kwiatkowski z chłopakiem na imprezie w Hard Rock Cafe
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI Michał Kwiatkowski zadedykował nagrodę nastolatkowi, który popełnił samobójstwo!

Michał Kwiatkowski z chłopakiem na imprezie w Hard Rock Cafe
ONS

Michał Kwiatkowski wygrał nagrodę w kolejnym odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". I w szczególny sposób postanowił uczcić pamięć 14-letniego Dominika, który kilka miesięcy temu popełnił samobójstwo, bo był dręczony w szkole.

Michał Kwiatkowski przekazuje nagrodę Kampanii Przeciw Homofobii

Michał Kwiatkowski tym razem wcielił się w idola lat 80. - Limahla i zaśpiewał słynny filmowy przebój "Neverending story". Jego wystąpieniem byli zachwyceni zarówno jurorzy (DJ Adamus nazwał go najlepszym w  programie), jak i inni uczestnicy (dostał najwyższą nagrodę m.in. od Zofii Zborowskiej).

Nagrodę - 10 tys. zł - Michał Kwiatkowski postanowił przekazać Kampanii Przeciw Homofobii. I jak podkreślił - nie dlatego, że sam jest gejem. Ale po to, by nigdy więcej nie doszło do takich sytuacji jak samobójstwo 14-letniego Dominika. Chłopak powiesił się, bo był dręczony w szkole - koledzy m.in. nazywali go "pedziem" Po jego śmierci Internet zalała fala obrzydliwego hejtu - hejterzy cieszyli się ze śmierci niewinnego chłopaka.

Michał Kwiatkowski walczy z homofobią

Michał Kwiatkowski od dawna mówi, że chce walczyć z homfobią w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki kampanii uda się zapobiec tak strasznym sytuacjom jak śmierć Dominika. I że ta historia - w przeciwieństwie do tytuły zwycięskiej piosenki Michała - wreszcie się zakończy.

 

Michał Kwiatkowski ze swoim partnerem

 

Michał Kwiatkowski z chłopakiem na MTV EMA Pre Party 2015
ONS

 

Michał Kwiatkowski chce walczyć z homofobią w Polsce

Michał Kwiatkowski na ramówce Polsatu 2015 z chłopakiem

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26