Karolina Korwin Piotrowska
EASTNEWS
1/10
Karolina Korwin Piotrowska
EASTNEWS

 

Karolina Korwin Piotrowska właśnie poinformowała, że odchodzi z TVN-u! Dziennikarka ze stacją była związana 12 lat. Przez ponad dekadę poprowadziła kilka hitowych programów, a także pisała książki i felietony, w których nie oszczędzała polskich gwiazd! Stała się jednym z największych ekspertów od polskiego i zagranicznego show biznesu. Jednak jej największą miłością jest i będzie kino - to właśnie jemu poświęcony był jeden z jej ostatnich programów w TVN Style - "DKF".

 

A jak zmieniała się Karolina? Dziennikarka przez ostatnie 12 lat lubiła eksperymentować z wyglądem, zwłaszcza fryzurami. Niezmienny był tylko jeden element - okulary. Zobaczcie w naszej galerii metamorfozę Karoliny Korwin Piotrowskiej!

 

Zobacz też: Po 12 latach Karolina Korwin-Piotrowska ODCHODZI z TVN! Zobacz jej oświadczenie!

2/10

Karolina Korwin Piotrowska w 2006 roku zaczęła prowadzić Magiel Towarzyski. Ostatni odcinek został wyemitowany w 2017 roku. Dziennikarka oceniała polską branżę rozrywkową, a także mówiła, co słychać w świecie polityki i mediów. 

3/10
Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN
EASTNEWS

Tu dziennikarka na Balu Sukcesu również w 2006 roku. Korwin Piotrowska miała wtedy krótkie, ciemne włosy. Na imprezie zrezygnowała z okularów. 

4/10

Dziennikarka w 2007 roku w studiu Dzień Dobry TVN. 

5/10

W 2008 roku dziennikarka miała nieco dłuższe włosy. Warto przypomnieć, że w tym roku wystąpiła gościnnie w serialu Niania, jako Bianka Mazur w 101 odcinku.

6/10

Dziennikarka w 2010 roku postawiła na grzywkę i wciąż trzymała się ciemnego koloru włosów. W tym samym roku Korwin Piotrowska dołączyła do jury programu Top Model. Zostań modelką. 

 

„Czułam się jak postać z mangi”, powiedziała w jednym z wywiadów Karolina Korwin Piotrowska.

7/10
Karolina Korwin Piotrowska i Joanna Krupa 2010
EASTNEWS

Karolina długich włosów nie nosiła długo. W kolejnym wywiadzie przyznała, że miała obsesję na punkcie jasnych włosów, więc postanowiła kolor „wprowadzić w życie”. 

8/10
Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN
EASTNEWS

W 2012 roku Karolina zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru włosów na blond! Jej metamorfoza zszokowała wszystkich fanów, jednak dziennikarka nic nie robiła sobie z krytyki. 

9/10
Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN
EASTNEWS

W latach 2013-2016 Karolina Korwin Piotrowska gościła w programie Agnieszki Woźniak-Starak Na językach.

10/10
Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN
EASTNEWS

Dziennikarka w 2017 roku prowadziła Sławę, a także autorski program DKF, w którym rozmawiała z gośćmi na temat kina.