Celebrytki ostatnio mają dużo do roboty. Impreza goni imprezę i trzeba się pokazać, ale niestety, nie zawsze od najlepszej strony.

Reklama

Na pokazie mody EVE BY EVE zbyt modnie nie było. Na pierwszy plan rzuca się w oczy stylizacja Katarzyny Skrzyneckiej. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" nigdy nie słynęła ze zbyt wyszukanego gustu. Tym razem założyła szorty i słodką opaskę na głowę. Całość może byłaby fajna gdyby Skrzynecka parę miesięcy temu nie skończyła 41 lat.

Dorota Deląg, której bywanie z pewnością się teraz przyda, bowiem program "Między kuchnią a salonem" zszedł z anteny, bardzo upodobała sobie męski styl, w którym niestety co oczywiste wygląda... mało kobieco.

Maria Niklińska, która stara się zaliczyć praktycznie każdą imprezę też wypadła słabo. Czerwony żakiet i biała bluzka przypomina nam panie ekspedientki z lat osiemdziesiątych.

Paulina Sykut choć młoda, piękna i zgrabna również awangardą w stroju się nie popisała, a do tego z lubością celowała palcami w fotoreporterów. Czyżby zdjęcia już jej się znudziły?

Zobacz także

Obejrzyj w naszej galerii wszystkie gwiazdy, które przyszły na pokaz w naszej galerii!

Reklama

pijavka

Reklama
Reklama
Reklama