Meghan Markle
East News

Meghan Markle nie zwalnia tempa! Mimo że narodziny jej i księcia Harry'ego pierwszego dziecka zbliżają się wielkimi krokami, to ona wciąż nie wybrała się na urlop macierzyński i cały czas pełni swoje obowiązki. Ostatnio pojawiła się wraz z księciem Harrym na oficjalnej wizycie w ambasadzie Kanady w Londynie. Trzeba przyznać, że Meghan Markle wie, co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę wszystkich! Jeden szczegół w jej stylizacji szokował. Zobaczcie więcej poniżej. 

Zobacz także: Baby boom w show-biznesie! Nie tylko Meghan Markle już wkrótce zostanie mamą!

1/4
Meghan Markle
East News

Mimo już bardzo zaawansowanej ciąży, Meghan Markle wciąż jest ikoną stylu i wybiera stylizacje, na których mogą wzorować się miliony kobiet na całym świecie. Tym razem księżna wybrała total look w odcieniu koloru zielonego. Miała na sobie specjalnie uszyty dla niej płaszcz Erdem z cekinowymi aplikacjami i sukienkę w tym samym kolorze. Tym razem jednak to ani jej ubrania, ani ciążowy brzuszek nie przyciągały tak wzroku, jak...

2/4
Meghan Markle

.... jej szpilki! Meghan Markle wybrała bowiem czółenka Aquazzura z bardzo wysokimi obcasami. Trzeba przyznać, że Meghan Markle odważnie podeszła do wyboru obuwia. W końcu w czasie ciąży kręgosłup jest już wystarczająco obciążony i przyszłe mamy często wybierają wygodne obuwie na płaskich podeszwach, aby nie forsować swojego ciała. 

 

3/4
Meghan Markle
East News

Najwyraźniej Meghan Markle czuje się na tyle dobrze, że zdecydowała się nie rezygnować z ukochanych szpilek. Warto również dodać, że za ten model obuwia trzeba zapłacić aż 2,5 tysiąca złotych. Do swojej stylizacji księżna dobrała również małą torebkę. 

4/4
Meghan Markle
East News

Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami pod koniec kwietnia. To będzie ich pierwsze dziecko! 

 

Zobacz także: Meghan Markle przez przypadek zdradziła, jakiej płci będzie dziecko jej i Harry'ego! Wszystko już jasne!

Więcej na temat Meghan Markle