Meghan Markle w ciąży
EastNews
Zobaczcie najnowsze zdjęcia
1/5
Meghan Markle w ciąży
EastNews

 

Już w przyszłym roku Meghan Markle po raz pierwszy zostanie mamą! Księżna Sussex do tej pory nie zdradziła czy spodziewa się chłopca, czy może dziewczynki. Na najnowszych zdjęciach żona księcia Harry'ego wygląda świetnie! Zobaczcie sami, aktorka ma już naprawdę spory brzuch, i jak spekulują niektórzy może urodzić bliźniaki! Czyżby więc książę Karol miał doczekać się nie wnuka, a wnuków?

Zobacz też: Książę Harry nie może znieść zamieszania wokół Meghan. Ma już tego dość! O co chodzi?

2/5
Meghan Markle w ciąży
EastNews

 

We wtorek księżna Meghan odwiedziła Royal Variety Charity w Twickenham. Żona księcia Harry'ego ubrała jasną, obcisłą sukienkę za kolano firmy Brock. Ta podkreśliła jej ciążowe krągłości. Do tego wybrała szary płaszcz, którego nie zapięła. A także postawiła na niebotycznie wysokie szpilki! 

3/5
Meghan Markle w ciąży
EastNews

 

Stylizacja Markle była bardzo skromna, ale od dawna wiemy, że Meghan nie potrzebuje żadnych dodatków. 37-latka zdecydowała się na spięcie włosów w kok, a także postawiła na lekki makijaż. Jako dodatki wybrała kopertówkę w kolorze nude i malutkie kolczyki. 

4/5
Meghan Markle w ciąży
EastNews

 

Najnowsze zdjęcia Meghan jak zawsze wzbudziły sporo kontrowersji. Prawnuk lub prawnuczka królowej Elżbiety II na świat ma przyjść dopiero wiosną, a Meghan wygląda, jakby miało to nastąpić lada moment. Czy księżna urodzi zatem bliźniaki? 

Wielki brzuch!

Cudowny brzuszek

Myślicie, że Meghan spodziewa się bliźniąt? - pytali fani rodziny królewskiej na forach. 

5/5
Meghan Markle w ciąży
EastNews

 

A Wy myślicie, że księżna urodzi bliźniaki? 

Więcej na temat Meghan Markle