Meghan Markle
Nowe zdjęcia księżnej!
1/5
Meghan Markle

 

Już za kilka tygodni Meghan Markle po raz pierwszy zostanie mamą! Żona księcia Harry'ego nie unika jednak swoich obowiązków i właśnie spotkała się z przedstawicielami organizacji charytatywnej Smart Works, którzy pomagają osobom bezrobotnym. Księżna Sussex jak zawsze zachwyciła swoją stylizacją! Niemniej jednak uwagę przykuły jej szczupłe nogi w bardzo drogich butach! Zobaczcie jak prezentowała się Meghan.

 

Zobacz: Meghan Markle rujnuje finanse rodziny królewskiej! Ile już wydała?

 

2/5
Meghan Markle
EastNews

 

Meghan Markle postawiła na lekki makijaż i włosy zaplotła w kok. Amerykanka miała na sobie czarną obcisłą sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. 37-latka na ramiona narzuciła beżowy płaszcz, jednak wszyscy patrzyli się na buty! Markle wybrała szpilki od Giovanni Rossi, które kosztują 2 600 złotych!

 

3/5
Meghan Markle
EastNews

 

Meghan zawsze była bardzo szczupła, jednak najnowsze zdjęcia mocno zaniepokoiły fanów. W porównaniu do kobiety obok nogi żony księcia są przeraźliwie chude. Amerykanka nie ma jednak problemu, aby je eksponować. Czy zwróciliście na to uwagę? Zobaczcie jak prezentowała się Meghan na innym zdjęciu.

 

4/5
Meghan Markle
EastNews

 

Meghan wyglądała bardzo promiennie i widać, że w ciąży czuje się świetnie. Księżna nie zdradziła jeszcze płci dziecka. Jak myślicie urodzi chłopca, a może dziewczynkę? Poród już wiosną!

 

5/5
Meghan Markle
EastNews

 

Lubicie styl Meghan?

Więcej na temat Meghan Markle