Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną! Meghan Markle na zdjęciach sprzed lat Meghan Markle w za dużych butach
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!
O co chodzi?
1/4
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

 

Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o wychudzonej sylwetce Meghan Markle. Księżna Sussex pojawiła się w Londynie na charytatywnej imprezie. Na tę okazję Meghan Markle wybrała bardzo krótką sukienkę, która odsłoniła jej wyjątkowo szczupłe nogi. Niektórzy zaczęli się martwić, że z żoną księcia Harry'ego dzieje się coś niepokojącego. Postanowiliśmy sprawdzić, ile naprawdę waży Meghan Markle i jakie są jej wymiary. Jesteście ciekawi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czarne chmury nad związkiem Meghan i Harry'ego? "Płacze, że została uwięziona"

2/4
East News

 

Ile waży Meghan Markle?

 

Meghan Markle ma bardzo szczupłą budowę ciała. Aktorka dba o to, aby zawsze dobrze się prezentować. Dziennikarzom udało się w końcu ustalić, ile waży Markle. Okazuje się, że to prawdziwa kruszynka! Przy swoim wzroście 170 cm waży zaledwie 56 kg! Meghan byłaby idealną modelką! Zgadzacie się z nami? :)

 

3/4
Meghan Markle na zdjęciach sprzed lat
East News

 

Wymiary Meghan Markle

 

Nie tylko waga i wzrost pozwoliłyby Meghan Markle zrobić karierę w modelingu. Okazuje się, że żona księcia Harry'ego ma niemal idealne wymiary. Przypomnijmy, że te "idealne" wynoszą 90-60-90. A jakie wymiary ma Meghan? 94 - 63,5 - 86! Brzmi imponująco, prawda?

4/4
Meghan Markle w za dużych butach
East News

 

Jaki rozmiar nosi Meghan Markle?

 

Jakie ubrania kupuje Meghan Markle? Wszystkie w rozmiarze 36! Jeśli chodzi jednak o buty, to księżna Sussex wybiera te w rozmiarze 37,5. Meghan Markle kocha obcasy, jednak nie może sobie pozwolić na zbyt dużo szaleństwa. Mimo wszystko za każdym razem wygląda zjawiskowo :) 

 

POLECAMY: Nie księżna Diana, ani nie księżna Kate... Wiemy, kto jest ikoną stylu dla Meghan Markle!

Więcej na temat Meghan Markle