East News
Co się dzieje?
1/4
East News

 

Meghan Markle wychodząc za mąż za księcia Harry'ego liczyła się z tym, że jej życie zmieni się diametralnie. Odkąd została księżną Sussex, nie może sobie pozwolić na żadną wpadkę. Miliony osób na całym świecie śledzą każdy jej krok. Media z upodobaniem rozpisują się na temat popełnionych przez nią gaf. Sytuacji nie polepsza również jej skomplikowana relacja z rodziną. Zarówno ojciec, jak i przyrodnie rodzeństwo Meghan Markle robią bowiem wszystko, aby ją upokorzyć. Tak duża dawka stresu musiała odbić się na jej zdrowiu. Na najnowszych zdjęciach żona księcia Harry'ego nie wygląda zbyt dobrze. Co się dzieje z Meghan Markle? Dlaczego tak wychudła? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Pałac Kensington wydał OŚWIADCZENIE w sprawie Meghan Markle i księcia Harry'ego! O co chodzi?

2/4
East News

 

Książę Harry i Meghan Markle pojawili się w Victoria Palace Theatre w Londynie, aby wziąć udział w specjalnej gali poświęconej tematyce walki z wirusem HIV w Afryce. Para z uśmiechem witała się z pozostałymi gośćmi. Meghan Markle na tę okazję wybrała czarną, garniturową sukienkę, ciemne buty oraz złotą torebkę. Naszą uwagę zwróciły jej naprawdę szczupłe nogi. Czyżby księżna Sussex miała jakieś problemy ze zdrowiem? 

3/4
East News

 

Meghan Markle zawsze była bardzo szczupłą osobą. Jednak zmiany, jakie zaszły w jej sylwetce, zaczęły nas niepokoić. Seksowna do tej pory księżna zamieniła się w wychudzoną i pozbawioną energii kobietę! Czyżby miało to związek z ostatnimi stresami? Przypomnijmy, że brat Meghan Markle po raz kolejny wbił jej szpilę i stwierdził, że księżna gwiazdorzy i jest zarozumiała. Przedtem swoje trzy grosze wtrącił jej ojciec oraz przyrodnia siostra

4/4
East News

 

Mamy nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja, a Meghan Markle zadba o siebie i swój komfort. Trzymamy za nią kciuki! :)

Więcej na temat Meghan Markle