Jury TTBZ
Fot. M. Zawada

Gwiazda "The Voice of Poland" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kogo jeszcze zobaczymy w show?

Jury TTBZ
Fot. M. Zawada

Kto wystąpi w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? W mediach pojawiły się nazwiska pierwszych uczestników show!

Już wkrótce ruszy wiesenna ramówka Polsatu, a wraz z nią wystartuje trzynasta odsłona programu z udziałem gwiazd. Niestety, w związku z problemami zdrowotnymi Pawła Królikowskiego, wciąż nie wiadomo, czy juror weźmie udział w nagraniach "TTBZ". Wiadomo jednak, kto znalazł się na liście uczestników show! W programie zobaczymy m.in. wokalistkę, której kariera rozpoczęła się w programie "The Voice of Poland".

Kto wystąpi w "TTBZ"?

Według doniesień "Faktu" w trzynastej edycji hitowego programu Polsatu wystąpi m.in. Marta Gałuszewska! Wokalistka zyskała ogromną popularność dzięki wygranej w show "The Voice of Poland"- podopieczna Michała Szpaka zwyciężyła w ósmej edycji programu TVP.

Kto jeszcze weźmie udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Według dziennika na liście znaźli się również: aktor Karol Dziuba, którego widzowie znają m.in. z serialu "O mnie się nie martw", Filip Gurłacz z serialu "Zakochani" oraz Kamil Boruta z Teatru Rampa.

Przypominamy, nagrania trzynastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ruszają w połowie stycznia. Będziecie oglądać najnowszą odsłonę muzycznego show Polsatu? My z pewnością! Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć na scenie "TTBZ"?

Zobacz także: Ilona Ostrowska wspiera Pawła Królikowskiego. Gwiazda "Rancza" opublikowała wzruszający wpis!

Według medialnych doniesień w 13. edycji show Polsatu wystąpi Marta Gałuszewska.

Marta Gałuszewska w jasnej marynarce
East News

W "TTBZ" mają wystąpić również Filip Gurłacz i Karol Dziuba.

filip Gurłacz i Karol Dziuba wystąpią w TTBZ
East News

 

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13