Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Dariusz K. trafił do aresztu
ONS
Newsy

Matka Darka K. przerywa milczenie. Opowiedziała o areszcie syna i Górniak

Kobieta jest załamana

Choć od aresztowania Dariusza K. minęło już kilka tygodni, sprawa wciąż budzi ogromne emocje. Celebrycie zostaną niebawem przedstawione zarzuty umyślnego spowodowania wypadku pod wpływem narkotyków ze skutkiem śmiertelnym. Nie może on liczyć na wsparcie znajomych gwiazd, a już tym bardziej na życzliwe słowo od byłej żony. Przypomnijmy: Górniak o życiu jej i syna po wypadku Darka K. Pierwszy raz tak szczerze

Teraz w tej sprawie zabrała głos matka Darka K., Wiesława Krupa. Kobieta udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym opowiedziała m.in. o pierwszej wizycie w areszcie, gdzie przebywa podejrzany. Krupa wyznała, że rozmawiał z synem o wypadku, a on przez niemal cały czas płakał. Nie ukrywa też, że czuje ogromny żal i sama przeprasza rodzinę ofiary.


Byłam w areszcie. To mój syn. Kocham go. Chciałam go zobaczyć i porozmawiać o tym, co zrobił. Prawie cały czas płakał i tulił się do mnie jak małe dziecko. Nie był to dla mnie łatwy moment, ale ja żyję, a kobieta, którą potrącił mój syn, nie. Jest mi bardzo przykro, że rodzina straciła matkę i babcię, a mąż żonę. Nie ma słów, które mogą opisać mój żal. Ja też mówię przepraszam, też noszę w sobie poczucie winy... - wyznaje w "Super Expressie".


Kobieta ustosunkowała się też do zarzutów, jakoby Darek K. do tej pory nie przeprosił oficjalnie rodziny kobiety, którą śmiertelnie potrącił.


Powiedział przepraszam! Płakał i przepraszał na sali, w której zapadła decyzja, że trafi do aresztu. Potem napisał list do rodziny, którą skrzywdził. W tym liście jeszcze raz szczerze przeprosił za wszystko. Tylko tak mógł zrobić to osobiście... Zmienił się. Regularnie chodzi na terapię z psychologiem, ćwiczy, czyta książki, komponuje piosenki i zapisuje nuty - co bardzo mnie cieszy - relacjonuje Wiesława Krupa.


Krupa twierdzi też, że syn bardzo tęskni za swoimi dziećmi, a Allanowi kazał przekazać ważną wiadomość.
 

Tęskni za Allankiem. Za Leą też. Kiedy się z nim widziałam, kazał powiedzieć Allankowi, że tata go bardzo kocha i że jeszcze wrócą czasy, kiedy razem odrabiali lekcje albo byli na wakacjach. Prosił, żeby był silny, mądry i dobrze się uczył - tłumaczy.


Nie mogło oczywiście zabraknąć tematu Edyty, która ostatnio niepochlebnie wypowiedziała się o byłym mężu.
 

Nie chcę tego komentować. To nie jest łatwy czas ani dla nas, ani dla niej. Łatwo powiedzieć coś w emocjach i zranić tym życzliwych sobie ludzi. Edyta wie, że Allan zawsze mógł i może liczyć na mnie i moich bliskich tak, jak podczas ostatnich wakacji, kiedy przez prawie dwa miesiące był z dziadkiem nad jeziorem. Teraz będziemy wspierać jego edukację - zapewnia Krupa.


Myślicie, że wywiad matki z tabloidem poprawi notowania Darka K.?

Zobacz: Są pierwsze wyniki badań psychiatrycznych Dariusza K. Nie pomogą mu w procesie

Ukochana Darka K. w karetce przed aresztem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Matka Dariusza K. trafiła do szpitala
ONS
Newsy
Wypadek Dariusza K. odbił się na jego matce. Kobieta trafiła do szpitala
Mocno przeżywa tragedię

Mija właśnie tydzień od tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K. , który będąc pod wpływem kokainy potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę. Celebryta od kilku dni przebywa w areszcie, w którym ma spędzić najbliższe trzy miesiące. Nie może jednak liczyć na wsparcie byłej żony. Przypomnijmy: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet Problemy muzyka z prawem i widmo więzienia nawet na 12 lat w oczywisty sposób zaniepokoiły rodziców podejrzanego. Ojciec Darka K. przebywa obecnie na Mazurach z wnukiem, brakuje tam natomiast matki byłego męża Górniak. Jak donosi "Super Express", kobieta po otrzymaniu wiadomości o wypadku trafiła do szpitala i wymagała stałej opieki lekarskiej. Teraz jednak czuje się już lepiej. Po tym, jak dowiedziała się, co stało się z jej synem, tak bardzo źle się poczuła, że natychmiast została zawieziona do szpitala. Wymagała stałej opieki lekarskiej. Ale już jest lepiej. Cały czas jednak płacze. To dlatego pani Wiesława nie może towarzyszyć mężowi i wnukowi Allankowi podczas ich wakacyjnego wyjazdu na Mazury - czytamy w "Super Expressie". Równie mocno całą sprawę przeżywa partnerka Dariusza K., Izabela . Zobacz: Ukochana Darka K. zasłabła w sądzie. Wezwano karetkę  

Edyta Górniak w okularach
Newsy
Rodzice Dariusza K. POZWALI Edytę Górniak?! Walczą o opiekę nad Allanem? Wiemy, jaka jest prawda!
Rodzice Dariusza K. POZWALI Edytę Górniak?! Walczą o opiekę nad Allanem? Wiemy, jaka jest prawda!

Już ponad rok Dariusz K. siedzi w areszcie i czeka na wyrok w sprawie wypadku , podczas którego zabił samochodem kobietę na pasach. Jego rodzice, Wiesława i Tadeusz Krupa, przeżywają jego proces, a do tego bardzo tęsknią za wnukiem Allanem, z którym nie widzieli się przez rok . Jak podaje jeden z tabloidów, rodzice Darka postanowili zawalczyć przed sądem o swoje prawa. Rodzice Dariusza K. pozwali Edytę Górniak? “Nie chciałabym opowiadać o tym publicznie, bo to dla mnie zbyt bolesne i może zaszkodzić Allankowi”, - powiedziała Wiesława Krupa w "Super Expressie". Podobno wraz z mężem miała przejść badania psychologiczne. Jaka jest prawda? Czy wkrótce byli teściowie Edyty spotkają się z nią w sądzie? “Rodzice Darka złożyli wniosek do sądu już dawno temu i pierwsza rozprawa miała odbyć się na początku września. Jednak w sierpniu ich pozew został wycofany, nie odbyła się żadna rozprawa. Podobno rodzice Darka przestraszyli się, że zeznania Edyty czy przebieg procesu może negatywnie odbić się na sytuacji Darka, który ciągle czeka na wyrok” - zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy. Do rozprawy nie doszło, rodzice wycofali pozew. Czy poza sądem rodzice Darka dogadają się z Edytą? “ Edyta po aresztowaniu Darka zabrała Allana do psychologa . Po konsultacji ze specjalistą zdecydowała, że jej syn nie będzie odwiedzał ojca w areszcie. Czasem jednak bliscy Darka próbują namówić do tego Allana, co nie podoba się Edycie. Ona chce, żeby dziadkowie mieli kontakt z Allanem, ale uważa, że takie spotkania mogą się odbywać wyłącznie w jej obecności” -  dodaje nam osoba z otoczenia gwiazdy. Edyta Górniak , gdy była żoną Dariusza K. , blisko przyjaźniła się z teściami. Byli dla niej prawdziwą rodziną, której nigdy wcześniej nie miała. Jednak po rozwodzie ich kontakty bardzo się ochłodziły. Do dziś nie...

Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy
Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów
Muzyk trafił do aresztu na 3 miesiące

Dwa tygodnie temu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym kierujący pojazdem Dariusz K. śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę na jednej z warszawskich ulic. Były mąż Edyty Górniak aktualnie przebywa w areszcie i przygotowuje się do rozprawy - jego obrońcy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony   Muzyk już teraz może liczyć na specjalne traktowanie - jak podaje Super Express, przebywa on w kilkumetrowej, jednoosobowej celi. Celebryta trafił do aresztu na Służewcu, odizolowany od reszty więźniów. Nie oznacza to jednak, że jest tam anonimowy - kobiety, które przychodzą w odwiedziny do swoich bliskich przebywających w areszcie, wciąż o nim słyszą.   Mój syn trochę mi opowiadał o Darku. Siedzi odizolowany. Później mają go przenieść do kilkuosobowej celi - przyznaje matka jednego z osadzonych cytowana przez tabloid.   Iza Adamczyk , partnerka Darka wciąż chce odwiedzić go w więzieniu, ale podobnie jak inne kobiety, ona też musi przestrzegać surowych procedur. Żona jednego z więźniów opowiada o sytuacji, która miała miejsce przed aresztem.   Chciała go odwiedzić w ubiegłym tygodniu. Przed aresztem wpadła w histerię. Płakała, krzyczała i omal nie zemdlała. Ze łzami w oczach prosiła strażników, żeby ją wpuścili. Nie chcieli się jednak na to zgodzić, bo zgodnie z regulaminem może go odwiedzić tylko w poniedziałki - mówi żona jednego z więźniów.    Współczujecie im? Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Pojawiła się nadzieja   Dramat ukochanej Dariusza K.:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner