Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

"M jak miłość": Mateusz wyprowadza się z domu Mostowiaków! To złamie Barbarze serce

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Lilka i Mateusz w „M jak miłość” zdecydowali się na ślub w sekrecie. Dopiero po uroczystości poinformowali o tym rodzinę. Teraz młoda para stanie przed kolejnymi trudnymi decyzjami, które zaważą na ich przyszłości. Przed ślubem nie ustalili, gdzie razem zamieszkają i Mateusz zaproponuje Lilce, aby przeprowadziła się do niego i zamieszkała w rodzinnym domu Mostowiaków. Oczywiście wcześniej zapyta babcię Basię o zgodę i oczywiście ją uzyska, ale szybko okaże się, że to nie będzie możliwe…

Gdzie Lilka i Mateusz zamieszkają po ślubie?

W 1515. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 4 maja, Lilka stanowczo odmówi Mateuszowi i postawi sprawę jasno, mówiąc, że nie przeprowadzi się do Mostowiaków. Dziewczyna nie chce zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. Dopiero niedawno rodzina uwolniła się od ojca tyrana i dziewczyna czuje się w obowiązku być blisko najbliższych.

Mateusz stanie po stronie Lilki i postanowi dla niej porzucić rodzinny dom i zamieszkać razem ze swoją żoną. Dziewczyna tak dużo przeszła w ostatnim czasie, że oboje postanowią zamieszkać w jej rodzinnym domu. Na jak długo się tam przeprowadzą? Czy Barbara zrozumie i poprze decyzję Mateusza? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Mateusz zrobi wszystko dla Lilki.

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Mateusz i Lilka zdecydowali się zacząć własne życie! 

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58