Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy

"M jak miłość": Mateusz wyprowadza się z domu Mostowiaków! To złamie Barbarze serce

Mateusz w "M jak miłość" podjął zaskakującą i bardzo odważną decyzję. Czy to Lilka go namówiła?

Lilka i Mateusz w „M jak miłość” zdecydowali się na ślub w sekrecie. Dopiero po uroczystości poinformowali o tym rodzinę. Teraz młoda para stanie przed kolejnymi trudnymi decyzjami, które zaważą na ich przyszłości. Przed ślubem nie ustalili, gdzie razem zamieszkają i Mateusz zaproponuje Lilce, aby przeprowadziła się do niego i zamieszkała w rodzinnym domu Mostowiaków. Oczywiście wcześniej zapyta babcię Basię o zgodę i oczywiście ją uzyska, ale szybko okaże się, że to nie będzie możliwe…

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Gdzie Lilka i Mateusz zamieszkają po ślubie?

W 1515. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 4 maja, Lilka stanowczo odmówi Mateuszowi i postawi sprawę jasno, mówiąc, że nie przeprowadzi się do Mostowiaków. Dziewczyna nie chce zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. Dopiero niedawno rodzina uwolniła się od ojca tyrana i dziewczyna czuje się w obowiązku być blisko najbliższych.

Mateusz stanie po stronie Lilki i postanowi dla niej porzucić rodzinny dom i zamieszkać razem ze swoją żoną. Dziewczyna tak dużo przeszła w ostatnim czasie, że oboje postanowią zamieszkać w jej rodzinnym domu. Na jak długo się tam przeprowadzą? Czy Barbara zrozumie i poprze decyzję Mateusza? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Mateusz zrobi wszystko dla Lilki.

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Mateusz i Lilka zdecydowali się zacząć własne życie! 

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na planie M jak miłość
Instagram M jak miłość
Newsy
Jak wiele pamiętasz z ostatnich odcinków "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Jesteś fanem "M jak miłość" i widziałeś wszystkie ostatnie odcinki hitu Telewizyjnej Dwójki? To weź udział w naszym quizie z ostatnich odcinków serialu! Pamiętasz, co działo się u rodziny Mostowiaków? Kto stanął na ślubnym kobiercu i dlaczego policja zdecydowała się aresztować Olka (Maurycy Popiel)? Spróbujcie rozwiązać nasz quiz z wiedzy o "M jak miłość"! Rozpoczynamy nasz QUIZ! 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Jesteś fanem "M jak miłość" i widziałeś wszystkie ostatnie odcinki hitu Telewizyjnej Dwójki? To weź udział w naszym quizie z ostatnich odcinków serialu! Pamiętasz, co działo się u rodziny Mostowiaków? Kto stanął na ślubnym kobiercu i dlaczego policja zdecydowała się aresztować Olka (Maurycy Popiel)? Spróbujcie rozwiązać nasz quiz z wiedzy o "M jak miłość"! Rozpoczynamy nasz QUIZ!  Zobacz także:   Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Mateusz w "M jak miłość" będzie wykorzystany przez Lilkę i jej rodzinę! Czy jego małżeństwo przetrwa?
Mateusz w "M jak miłość" coraz bardziej będzie martwił się o Lilkę. Ma do tego powody! Co się dzieje z dziewczyną?

W małżeństwie Lilki i Mateusza to Mostowiak rezygnuje ze wszystkiego, aby tylko uszczęśliwić swoją żonę. Chciał zamieszkać z nią w rodzinnym domu Mostowiaków, ale Lilka nie chciała zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. W finale „ M jak miłość ” okaże się, że Mateusz pomaga matce Lilki, a tymczasem ona sama imprezuje z koleżankami. Ewa i Ala sprowadzą ją na złą drogę i przez nich dziewczyna wpadnie w alkoholizm? Mateusz w "M jak miłość" obawia się znajomości Lilki z Alą! W 1522 odcinku, który zobaczymy 26 maja Ewka podzieli się z przyjaciółkami swoimi sercowymi problemami z Mikołajem. Okaże się, że chłopak poznał kogoś innego i rozstał się z przyjaciółką Lilki. Dziewczyny, chcąc pocieszyć załamaną dziewczynę wybiorą się razem do baru. Jednak Ala nie powie koleżankom, że to ona jest nową dziewczyną Mikołaja. Jak informuje se.pl siostrzenica proboszcza ukradnie pieniądze z plebanii, aby razem z koleżankami szaleć w klubie.   Tymczasem Mateusz znacznie poważniej podchodzi do małżeństwa z Lilką i chce zacząć utrzymywać rodzinę, dlatego zdecyduje się oddać Krystynie swoją wypłatę, aby zapłacić za rachunki. Po rozmowie z teściową zacznie obawiać się o Lilkę, która długo nie wraca do domu. Szybko okaże się, że spotkanie przyjaciółek zakończy się wielką kłótnią. Będzie chodziło o Mateusza czy o Mikołaja? Zobacz także:  Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!? Lilka po ślubie z Mateuszem zacznie mnóstwo czasu spędzać z przyjaciółkami.  Alicja wpędzi Lilkę w problemy alkoholowe?  

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka i Mateusz znikną z "M jak miłość"?! Wyjadą z Grabiny a ich wątek wygaśnie? Jest komentarz
Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" wątek Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała) będzie powoli wygaszany?

Czy w nowych odcinkach "M jak miłość"  wątek Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała) będzie powoli wygaszany? Zakochani wyprowadzą się z Grabiny i całkowicie znikną z serialu? Przedstawicielka hitu Telewizyjnej Dwójki w rozmowie z mediami odpowiedziała na te pytania! Sprawdźcie, co powiedziała o serialowej parze! Co czeka Lilkę i Mateusza z "M jak miłość"? Lilka i Mateusz na zawsze wyjadą z Grabiny? W ostatnim sezonie "M jak miłość" Lilka i Mateusz spełnili swoje marzenie i stanęli na ślubnym kobiercu. Mateusz Mostowiak i jego ukochana w tajemnicy przed rodziną powiedzieli sobie "TAK" w sylwestrowy wieczór. Po ślubie zakochani zamieszkali w domu rodzinnym Lilki i teraz przygotowują się do do matury. Jak już wiemy, w nowym sezonie "M jak miłość", który zostanie wyemitowany po wakacyjnej przerwie, Lilka przejdzie wielką metamorfozę - żona Mateusza zmieni styl ubierania i zaprezentuje się w nowej fryzurze. Wiadomo również, że po egzaminie maturalnym Lilka rozpocznie studia w Warszawie, a Mateusz razem z nią pojedzie do stolicy.  Czy to oznacza, że Mateusz i Lilka na stałe wyprowadzą się z Grabiny i wkrótce ich wątek zostanie wygaszony? "Świat Seriali"  zapytał o to Karolinę Baranowską z działu PR "M jak miłość“. Potwierdzam, że Mateusz i Lilka rozpoczną całkiem nowy rozdział w swoim dorosłym życiu - portal cytuje jej wypowiedź. - Na własnej skórze przekonają się, że wszystkie drogi prowadzą do Grabiny. Wygląda więc na to, że fani Lilki i Mateusza nie muszą się obawiać o ich losy w serialu. Wszystko wskazuje na to, że para nie zniknie z "M jak miłość"!  Lubicie wątek Lilki i Mateusza?  Zobacz także:   Kinga i Piotrek w "M jak miłość" jednak...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner