Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Ślub Lilki i Mateusza w "M jak miłość"! Zobaczcie zdjęcia i opis nowego odcinka hitu TVP

Ślub Lilki i Mateusza w "M jak miłość"! Zobaczcie zdjęcia i opis nowego odcinka hitu TVP

Już we wtorek (21 kwietnia) zobaczymy 1512. odcinek "M jak miłość" w którym dojdzie do ślubu Lilki i (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie serialu? Mamy zdjęcia i opis!

Mostowiak i jego narzeczona w tajemnicy przed swoimi rodzinami powiedzą sobie "tak". Na ceremonii pojawią sie jedynie znajomi pary... Z kolei Łukasz zabierzę Agę na romantyczny spacer i spróbuje ją pocałować. Jak Aga zareaguje na jego zachowanie? Zobaczcie sami!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Ślub w "M jak miłość"

We wtorek w "M jak miłość" Lilka i Mateusz okłamią swoich bliskich, że cały dzień spędzą u swoich znajomych. W rzeczywistości pojadą do Urzędu Stanu Cywilnego! Zanim jednak zakochani powiedzą sobie tak, ukochana Mostowiaka zniknie! Mateusz odnajdzie Lilkę na schodach. Dziewczyna wyzna, że przed wciąż ma wątpliwości, czy powinni brać ślub. 

- Lilka, co się dzieje? Już nas wywołali! Chyba się nie rozmyśliłaś?...
- Nie wiem, czy to wszystko ma sens... Zasługujesz na kogoś... innego, lepszego!(...) Tyle się zmieniło... My się zmieniliśmy – ja i ty.(...) Kiedy poroniłam… właściwie niczego nie czułam. Strachu, żalu – niczego. Nawet przez chwilę... I tak się zastanawiam, a może ja... może jestem złym człowiekiem, bez serca?

Mateusz zrobi jednak wszystko, by dziewczynę pocieszyć. I w końcu przekona swoją wybrankę, by powiedziała „tak”. Niestety, chwilę później pojawi się kolejny problem, bo kolega młodej pary wypali jointa, którego podsunie mu Ala. A Mostowiak, widząc zachowanie kolegów, będzie o krok od wybuchu.

- Coś ty mu dała?!
- Ja? Sam chciał spróbować...
- Cholera, zaraz zamkną urząd, a ty właśnie załatwiłaś mi świadka!

W finale młodzi wezmą jednak oficjalnie ślub – gotowi zacząć nowy rozdział życia. Młoda para będzie musiała teraz powiedzieć o ślubie swoim bliskim. Jak zareagują? 

- A co wy tu robicie? Mieliście się bawić na domówce u Mikołaja...
- Zmiana planów! Dzisiaj chcemy być tutaj, z wami...
- Wzięliśmy dziś ślub!

Maria (Małgorzata Pieńkowska) będzie w szoku i od razu zacznie robić nowożeńcom wymówki.

- Zobaczycie, że Marek... twój ojciec znowu wpadnie w szał!

Niespodziewanie w obronie zakochanych stanie jednak Barbara (Teresa Lipowska), która od początku domyślała się, jaki młodzi mają plan i po cichu im kibicowała.

- Marysiu, może już daj im spokój... Ile można ludziom ciosać kołki na głowie?

Barbara wzniesie pierwszy toast wieczoru.

- Jedno jest pewne: wszyscy już na zawsze zapamiętamy tegorocznego sylwestra... Kochani! Oby ten rok i każdy kolejny był dla was bardzo szczęśliwy!

Tymczasem Łukasz (Jakub Józefowicz) w ostatni dzień roku też postanowi „zaszaleć”. Wojciechowski zbierze się na odwagę, zaprosi Agę (Ina Sobala) na romantyczny spacer i spróbuje ją pocałować. 

- Ej… przestań! Co ty wyprawiasz?!
- To się chyba nazywa... pocałunek?
- Odbiło ci?!... Co za palant!

Wzburzona, Aga chwilę później ucieknie. Po kilku godzinach młodzi znów się spotkają. Łukasz wróci do bistro i wyzna w końcu dziewczynie, jak wiele dla niego znaczy.

- Po co tu przyjechałeś?
- Żeby ci powiedzieć: „Przepraszam, jestem idiotą”

Aga i Łukasz razem spędzą Sylwestra. Co jeszcze wydarzy się w "M jak miłość"? Tego dowiecie się już we wtorek! 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Lilka i Mateusz wezmą ślub.

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Rodzina dowie się o wszystkim już po uroczystości.

Małgorzata Pieńkowska i Teresa Lipowska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Łukasz z kolei będzie próbował zbliżyć się do Agi. 

Jakub Józefowicz i Ina Sobala na planie
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Jak dobrze znasz Joasię z "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Jesteście fanami "M jak miłość"? Jeżeli tak to musicie spróbować swoich sił w naszym najnowszym quizie! Tym razem przygotowaliśmy dla Was  quiz z wiedzy o serialowej Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Pamiętacie kiedy pojawiła się w serialu i w kim była zakochana? Kto był jej mężem i kto dziś walczy o jej względy? Jeżeli lubicie wątek Joasi w "M jak miłość" i wiecie o niej naprawdę wszystko to spróbujcie odpowiedzieć na nasze pytania!

Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o Joasi z "M jak miłość"! A nowy odcinek już dziś o 20:55  w TVP 2! 

Zobacz także: Marta Manowska i Kasia Cichopek na okładce "Party"! Czy "M jak miłość" i "Rolnik szuka żony" znikną z anteny?

Jesteście fanami "M jak miłość"? Jeżeli tak to musicie spróbować swoich sił w naszym najnowszym quizie! Tym razem przygotowaliśmy dla Was  quiz z wiedzy o serialowej Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Pamiętacie kiedy pojawiła się w serialu i w kim była zakochana? Kto był jej mężem i kto dziś walczy o jej względy? Jeżeli lubicie wątek Joasi w "M jak miłość" i wiecie o niej naprawdę wszystko to spróbujcie odpowiedzieć na nasze pytania! Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o Joasi z "M jak miłość"! A nowy odcinek już dziś o 20:55  w TVP 2!  Zobacz także:  Marta Manowska i Kasia Cichopek na okładce "Party"! Czy "M jak miłość" i "Rolnik szuka żony" znikną z anteny?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Jesteście fanami "M jak miłość" i widzieliście wszystkie odcinki hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdźcie się w naszym quizie! W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), aresztowanie Olka (Maurycy Popiel) czy "romans" Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Pawła (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki które wywoływały największe emocje. Pamiętacie, co jeszcze wydarzyło się w "M jak miłość"?

Zaczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także:  "M jak miłość": Dramat Olka w więzieniu. Czy dzięki Budzyńskiemu wyjdzie na wolność?

Jesteście fanami "M jak miłość" i widzieliście wszystkie odcinki hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdźcie się w naszym quizie! W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), aresztowanie Olka (Maurycy Popiel) czy "romans" Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Pawła (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki które wywoływały największe emocje. Pamiętacie, co jeszcze wydarzyło się w "M jak miłość"? Zaczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:    "M jak miłość": Dramat Olka w więzieniu. Czy dzięki Budzyńskiemu wyjdzie na wolność?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner