Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Mateusz w "M jak miłość" będzie wykorzystany przez Lilkę i jej rodzinę! Czy jego małżeństwo przetrwa?

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

W małżeństwie Lilki i Mateusza to Mostowiak rezygnuje ze wszystkiego, aby tylko uszczęśliwić swoją żonę. Chciał zamieszkać z nią w rodzinnym domu Mostowiaków, ale Lilka nie chciała zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. W finale „M jak miłość” okaże się, że Mateusz pomaga matce Lilki, a tymczasem ona sama imprezuje z koleżankami. Ewa i Ala sprowadzą ją na złą drogę i przez nich dziewczyna wpadnie w alkoholizm?

Mateusz w "M jak miłość" obawia się znajomości Lilki z Alą!

W 1522 odcinku, który zobaczymy 26 maja Ewka podzieli się z przyjaciółkami swoimi sercowymi problemami z Mikołajem. Okaże się, że chłopak poznał kogoś innego i rozstał się z przyjaciółką Lilki. Dziewczyny, chcąc pocieszyć załamaną dziewczynę wybiorą się razem do baru. Jednak Ala nie powie koleżankom, że to ona jest nową dziewczyną Mikołaja. Jak informuje se.pl siostrzenica proboszcza ukradnie pieniądze z plebanii, aby razem z koleżankami szaleć w klubie.  

Tymczasem Mateusz znacznie poważniej podchodzi do małżeństwa z Lilką i chce zacząć utrzymywać rodzinę, dlatego zdecyduje się oddać Krystynie swoją wypłatę, aby zapłacić za rachunki. Po rozmowie z teściową zacznie obawiać się o Lilkę, która długo nie wraca do domu. Szybko okaże się, że spotkanie przyjaciółek zakończy się wielką kłótnią. Będzie chodziło o Mateusza czy o Mikołaja?

Zobacz także: Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!?

Lilka po ślubie z Mateuszem zacznie mnóstwo czasu spędzać z przyjaciółkami. 

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Alicja wpędzi Lilkę w problemy alkoholowe?

Alicja Ostolska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43