Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak miłość"
MTL Maxfilm
Seriale

Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!?

Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" będzie spodziewała się dziecka! Kto będzie ojcem?

Już niebawem kolejny sezon „M jak miłość” dobiegnie końca. Serial zakończy się przed wakacjami wieloma znakami zapytania, a losy niektórych bohaterów będą bardzo zagmatwane. Okazuje się, że w nowym sezonie sporo zmian czeka na Joannę Chodakowską. Jak donosi „Świat Seriali” Joasia z „M jak miłość” będzie w ciąży! Kto będzie ojcem jej dziecka?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" będzie spodziewała się dziecka!?

Relacja Joanny i Michała od początku jest bardzo skomplikowana. Pisarz zakochał się w swojej sąsiadce bez pamięci i wydaje się, że jest w stanie zrobić wszystko, aby zdobyć jej serce. Jak donosi se.pl Michał zataił przed Chodakowską ostatnie słowa Leszka przed jego wyprawą w góry. Jego zachowanie sprawia, że Asia nie może do końca mu zaufać i obawia się, co ją czeka przy jego boku. Czy to on będzie ojcem jej dziecka?

Okazuje się, że pojawia się jeszcze jedno wyjście. Leszek, który miał zaginąć w Himalajach najprawdopodobniej jednak wróci i nadal będzie walczył o Joanną. Czy jest szansa, że to jednak biznesmen będzie ojcem dziecka Chodakowskiej? Jak wiadomo Michał deklarował, że jest bezpłodny!

W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej - powiedziała Karolina Baranowska z PR MTL Maxfilm dla portalu "Świat Seriali".

Walka o serce Joanny będzie jeszcze bardziej zacięta, bo w grę będzie wchodziło też dziecko! Nowy sezon  "M jak miłość" zapowiada się bardzo emocjonująco!

Zobacz także: Szantaż, zdradza i próba otrucia w nowych odcinkach "M jak miłość"! W serialu pojawi się nowa bohaterka

Barbara Kurdej- Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Czy Joanna zdecyduje się na związek z Michałem?

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Gwiazdy na planie M jak miłość
Instagram M jak miłość
Newsy
Jak wiele pamiętasz z ostatnich odcinków "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Jesteś fanem "M jak miłość" i widziałeś wszystkie ostatnie odcinki hitu Telewizyjnej Dwójki? To weź udział w naszym quizie z ostatnich odcinków serialu! Pamiętasz, co działo się u rodziny Mostowiaków? Kto stanął na ślubnym kobiercu i dlaczego policja zdecydowała się aresztować Olka (Maurycy Popiel)? Spróbujcie rozwiązać nasz quiz z wiedzy o "M jak miłość"! Rozpoczynamy nasz QUIZ! 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Jesteś fanem "M jak miłość" i widziałeś wszystkie ostatnie odcinki hitu Telewizyjnej Dwójki? To weź udział w naszym quizie z ostatnich odcinków serialu! Pamiętasz, co działo się u rodziny Mostowiaków? Kto stanął na ślubnym kobiercu i dlaczego policja zdecydowała się aresztować Olka (Maurycy Popiel)? Spróbujcie rozwiązać nasz quiz z wiedzy o "M jak miłość"! Rozpoczynamy nasz QUIZ!  Zobacz także:   Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Basia Kurdej Szatan odejdzie z M jak miłość?
MTL Maxfilm
Newsy
Nowy sezon "M jak miłość": Michał i Leszek znów będą walczyć o Joannę!
W życiu Joanny w "M jak miłość" zrobi się dramatycznie!

Nowy sezon „ M jak miłość ” zacznie się dramatycznie! Zapadnie wyrok w sprawie Olka, kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka jeszcze się pogłębi, a teraz okazuje się, że Joanna będzie w ciąży. To jednak nie wszystko o serce Chodakowskiej znów będą rywalizowali: Leszek i Michał! Wydawało się, że po wyjeździe Krajewskiego Asia i Michał w końcu są szczęśliwi, a pisarz osiągnął swój cel i w końcu zdobył serce swojej sąsiadki. To on będzie ojcem dziecka Chodakowskiej? Michał i Leszek w "M jak miłość" znów będą walczyć o Joannę! To już pewne, że Joanna w nowym sezonie "M jak miłość" będzie w ciąży. W finale 20. sezonu serialu w końcu dała się ponieść chwili i spędziła noc z Michałem, który do tej pory twierdził, że jest bezpłodny. Czy to on będzie ojcem jej dziecka? W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej. (...)  Barbara Kurdej-Szatan zostaje w obsadzie. Cała ekipa "M jak miłość" bardzo cieszy się z powiększenia serialowej rodziny i serdecznie gratuluje przyszłym rodzicom. Oczywiście o ciąży aktorki wiedzieliśmy wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki - poinformowała Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość" dla "Świata seriali". To wydaję się prawdopodobne rozwiązanie, jednak w ich relacji znów namiesza Leszek, który miał zaginąć w górach. Okazuje się, że przeżył i wróci do Warszawy. Jak zareaguje na wieść, że Asia jest w ciąży? Będzie walczył o nią i dziecko? Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że Michał oszukał Joannę w sprawie swojego przyjaciela i teraz, kiedy on wróci...

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...
Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...

W nowym sezonie " M jak miłość " wątek Joanny Chodakowskiej zapowiadał się bardzo ciekawie. Na oficjalnym koncie serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym kobieta trzyma test ciążowy. Niedługo potem pozytywny wynik testu w rozmowie ze "Światem Seriali" potwierdziła Karolina Baranowska odpowiedzialna za PR "M jak miłość":  W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej - powiedziała Karolina Baranowska z PR MTL Maxfilm dla portalu "Świat Seriali". Teraz okazuje się, że wynik testu ciążowego Joanny faktycznie będzie pozytywny, ale Chodakowska nie będzie w ciąży! Okaże się to dopiero podczas wizyty u lekarza, gdzie kobieta usłyszy, że może być chora! Joanna w "M jak miłość" ciężko zachoruje? Jak informuje se.pl, w 1527. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Joanna nie tylko nie jest w ciąży, ale może być poważnie chora! Objawy, które do tej pory wiązała z ciążowymi dolegliwościami mogą okazać się symptomami choroby.  Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej - powie Kindze Joanna.  Chodakowska po dramatycznych rozterkach miłosnych zdecyduje się wyjechać do Francji, do swojego ojca i to tam okaże się, że zdiagnozowanie jej choroby wcale nie jest takie proste. Wyjazd za granicę początkowo był spowodowany faktem, że Barbara Kurdej-Szatan prywatnie jest w ciąży i na jakiś czas musi zniknąć z serialu. Jednak pobyt jej bohaterki we Francji może się przedłużyć i nie wiadomo, kiedy gwiazda wróci do "M jak miłość". Dodatkowo poprzez ryzyko poważnej choroby scenarzyści otworzyli sobie drogę, aby ostatecznie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner