Mateusz Maga wystosował oświadczenie
Facebook
Newsy

Przerażony Mateusz Maga wystosował oficjalne oświadczenie. Boi się pobicia

Uczestnik Top Model boryka się z depresją

Mateusz Maga to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników czwartej edycji Top Model. Aspirujący model może pochwalić się bardzo delikatną, kobiecą wręcz urodą, co w programie postrzegane jest jako jego olbrzymi atut. Niestety, w rzeczywistości Maga nie może liczyć na tak pozytywną atencję.
Nic nie wskazuje na to, aby obraźliwe strony i komentarze pod adresem Magi miały niebawem odejść w zapomnienie. Borykający się z depresją Mateusz wystosował oficjalne oświadczenie, w którym nie ukrywa swojego przerażenia i boi się, że ktoś go pobije. Model otrzymuje bowiem mnóstwo gróźb i wiadomości z wyzwiskami. Jednocześnie dziękuję wszystkim za okazywane wsparcie i zachęca, aby jemu podobni nigdy się nie poddawali.
 

Dziękuję wszelkim mediom, osobom publicznym, Wam moi drodzy za chęć zwężania nienawiśc w stosunku do mojej osoby. Nie wiem skąd ludzie czerpią tak ogromne pokłady nienawiści, złości… pojawiające się komentarze na hejterskich stronach dot.mojej osoby to często nic w porównaniu z tym jak okropne treści, grozby otrzymuję w formie prywatnych wiadomości. Przyznam, iż boję się, że zostanę pobity badz dojdzie do czegoś gorszego czytając gdzie, kiedy i o której godzinie, ale wiem, że nie mogę dać się zastraszyć! Pamiętajcie – nigdy się nie poddawajcie tak jak ja się poddałem… DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE - czytamy na jego Facebooku.


Myślicie, że hejt z sieci może mieć swoje brutalne odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Zobacz:  Mateusz Maga z Top Model 4 obiektem kpin w sieci. Głos zabrali geje

 

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Kim jest Mateusz Maga. Mateusz Maga z Top Model 4. Mateusz Maga wiek. Mateusz Maga sesje zdjęciowe
Facebook
Newsy
Mateusz Maga z Top Model 4 obiektem kpin w sieci. Głos zabrali geje
Najpierw zwyzywała go Rafalala

Mateusz Maga budzi skrajne emocje od emisji pierwszego odcinka "Top Model 4". Jego "naga" sesja stała się w sieci obiektem kpin i żartów. Nawet Rafalala , która wydawać by się mogło, rozumie problem inności zwyzywała go w ostrym komentarzu na Facebooku. Zobacz: Rafalala zażenowana Mateuszem Magą z Top Model: Mimoza i psychiczna ciota Fala nienawiści skierowana w stronę Mateusza jest coraz większa. Model ewidentnie nie rozumie, co wpłynęło na takie postrzeganie jego osoby i nie raz dał upust swoim emocjom na Facebooku. Wśród ludzi, którzy krytykują jego androgyniczny wygląd i tembr głosu na szczęście znajdują się też obrońcy. Tym razem słowa wsparcia wyraziła społeczność homoseksualna na profilu popularnego magazynu LGBTQ "Replika": Ze zgrozą obserwujemy rosnącą falę nienawiści wobec Mateusza Magi, uczestnika programu TVN „Top Model”. Mateusz niektórym nie pasuje do wizerunku tzw. prawdziwego mężczyzny. To wystarcza, by pojawiły się takie komentarze, jak np.: „Czemu tacy się rodzą?”, „pizda a nie facet”, „odrażający”, „powinni go zutylizować i zabić na śmierć”, „łamaga”. Wszystko to jest - oczywiście i niestety - podszyte ordynarną homofobią: pod zdjęciem, na którym Maga pozuje z nagim mężczyzną, jeden z najpopularniejszych komentarzy to: „ja bym się bał przy nim tak stać, jeszcze Maga by się podniecił”. Jasne, „prawdziwy” mężczyzna trzęsie portkami i wpada w histerię przed każdym – domniemanym – gejem . Cały wpis zakończony jest puentą: Mateusz, póki nie robisz nikomu krzywdy, możesz być, jaki chcesz. Trzymaj się. Uwadze czasopisma nie umknął też komentarz Rafalali:  W poprzednim poście - na temat nienawiści wobec Mateusza Magi (uczestnika "Top Model") - powinniśmy byli jeszcze odnieść się do wypowiedzi Rafalali na temat Mateusza - co podnosicie w komentarzach. Macie...

Mateusz Maga pokazał zdjęcia z przeszłości
Top Model TVN
Newsy
Maga nie zawsze wyglądał tak kobieco. Pokazał zdjęcie z gimnazjum
Wtedy prezentował się zupełnie inaczej

W poniedziałkowym odcinku "Top Model" doszło do zaskakującej eliminacji - z programem pożegnał się Mateusz Maga . Nie oznacza to jednak, że szum wokół kontrowersyjnego uczestnika ucichł. Wręcz przeciwnie, każdy dzień przynosił kolejne doniesienia, a dyskusje w sieci na jego temat nie mają końca. Przypomnijmy: "Można myśleć, że jestem gejem, ale..." Model lubi zainteresowanie wokół swojej osoby i umiejętnie podsyca je na Facebooku, gdzie niemal codziennie dodaje nowe posty. Fanów mocno intryguje jego przeszłość i wygląd - czy od zawsze był tak kobiecy? Pewną podpowiedzią może być zdjęcie, które Mateusz opublikował na swoim profilu. Pochodzi ono z czasów gimnazjum, gdy Maga miał zaledwie 13 lat i krótkie włosy. W jakim wydaniu podoba wam się bardziej? Zobacz: "Po co Maga przyszedł do Top Model? Psychiki brak!"   Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Mateusz Maga o mieszkaniu z Góralem
ONS
Newsy
Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy
Maga nie kryje rozczarowania

Mateusz Maga wzbudza najwięcej zainteresowania spośród wszystkich uczestników czwartej edycji Top Model. Model odpadł z programu stosunkowo wcześnie, ale media szybko zainteresowały się jego osobą, a on sam postanowił, że czas przeprowadzić się do stolicy i zaistnieć w show-biznesie. Przypomnijmy: Maga szuka mieszkania w Warszawie. Zamieszka z finalistą Top Model Maga rozpoczął poszukiwania mieszkania w Warszawie, ale nie był w tym osamotniony. Decyzję o przeprowadzce podjął również inny uczestnik Top Model, Mateusz Jarzębiak . Popularny Góral deklarował chęć zamieszkania z Magą i obaj panowie szukali razem wspólnego pokoju w stolicy, zamieszczając w sieci specjalne ogłoszenia. Nic jednak z tego nie wyszło. Jak wyznaje w rozmowie z magazynem Pride Maga, Góral przestał odpowiadać na jego telefony i z całej sprawy nic nie wynikło, mimo wcześniejszych obietnic i ustaleń. Mateusz nie ukrywa, że jest zawiedziony. Aktualnie mieszkam w Warszawie. Jednakże chcę zdementować to, iż mieszkam z uczestnikiem programu Top Model, Mateuszem Góralem. Cóż… Tak jak wspominałem, jestem zbyt ufny. Mieliśmy wprowadzić się w tym samym dniu do mieszkania w Warszawie – rozmawiałem telefonicznie z Mateuszem i już wszystko było uzgodnione. Pomimo tego, że wtedy kilka dni mieszkałem u znajomych, ze względu na Mateusza pojawiłem się w wyznaczonym dniu, również chciałem być, żeby jak najszybciej uregulować płatności… Po czym próbując się z nim skontaktować nie udawało mi się, aż w ostateczności po kilku dniach okazało się, że Mateusz rezygnuje i nie będzie wynajmował mieszkania. Nie wiem dlaczego dalej byłem taki nieostrożny i naiwny… Uważam, że zobowiązując się do czegoś trzeba być odpowiedzialnym, niestety jak widać niektórym tego brakuje... - wyjaśnia w rozmowie z PrideMag.pl Mateusz. Myślicie, że nagła zmiana decyzji może mieć coś wspólnego...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner