Wizerunek Putina na gejowskiej paradzie
ONS

Ciekawi jesteście jak wygląda córka Putina? To zdjęcie podbija światowe media

Wizerunek Putina na gejowskiej paradzie
ONS

O Władimirze Putinie mówi się głównie w kwestii jego apodyktycznej polityki. Nie wiele jednak wiadomo o jego życiu prywatnym. Prezydent Rosji co prawda wydał swoją biografię, ale już w dniu premiery zarzucono mu liczne przekłamania i pominięcie istotnych faktów z życia. Niewiele również mówi się o córkach Władimira, a w zasadzie niewiele mówiło się, bo jedna z nich ostatnio jest na językach wszystkich światowych mediów.

Chodzi o Maszę, która 13 lat temu wyjechała z Rosji. Dziewczyna przez ten cały czas mieszkała w Berlinie, aż do ubiegłego roku. W Niemczech Rosjanka poznała swojego męża, obywatela Holandii, z którym obecnie mieszka w okolicach Hagi. Od momentu kiedy opuściła rodzinne strony, Masza unika kontaktu z ojcem.

Zdjęcie córki Putina udostępnił jeden z holenderskich portali, co wywołało oczywiście lawinę komentarzy i reakcji ze strony mieszkańców kraju od lat propagującego odmienne wartości od tych, które obecnie narzucane są mieszkańcom Rosji. Lokalna gazeta "De Telegraaf" donosi, że Holendrzy organizują się na Twitterze, aby przeprowadzić demonstrację pod domem córki Władimira Putina. Spotkanie ma mieć charakter pokojowy.

Tak wygląda Masza Putin. Podobna do ojca dyktatora?

Zobacz: Skandal na Eurowizji! Rosja wygwizdana przez publicznośćGwiazdy w dzieciństwie:

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12