Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wizerunek Putina na gejowskiej paradzie
ONS
Newsy

Ciekawi jesteście jak wygląda córka Putina? To zdjęcie podbija światowe media

Podobna do ojca? Od 13 lat unika z nim kontaktu

O Władimirze Putinie mówi się głównie w kwestii jego apodyktycznej polityki. Nie wiele jednak wiadomo o jego życiu prywatnym. Prezydent Rosji co prawda wydał swoją biografię, ale już w dniu premiery zarzucono mu liczne przekłamania i pominięcie istotnych faktów z życia. Niewiele również mówi się o córkach Władimira, a w zasadzie niewiele mówiło się, bo jedna z nich ostatnio jest na językach wszystkich światowych mediów.

Chodzi o Maszę, która 13 lat temu wyjechała z Rosji. Dziewczyna przez ten cały czas mieszkała w Berlinie, aż do ubiegłego roku. W Niemczech Rosjanka poznała swojego męża, obywatela Holandii, z którym obecnie mieszka w okolicach Hagi. Od momentu kiedy opuściła rodzinne strony, Masza unika kontaktu z ojcem.

Zdjęcie córki Putina udostępnił jeden z holenderskich portali, co wywołało oczywiście lawinę komentarzy i reakcji ze strony mieszkańców kraju od lat propagującego odmienne wartości od tych, które obecnie narzucane są mieszkańcom Rosji. Lokalna gazeta "De Telegraaf" donosi, że Holendrzy organizują się na Twitterze, aby przeprowadzić demonstrację pod domem córki Władimira Putina. Spotkanie ma mieć charakter pokojowy.

Tak wygląda Masza Putin. Podobna do ojca dyktatora?

Zobacz: Skandal na Eurowizji! Rosja wygwizdana przez publiczność

Masza Putin, córka Władimira Putina


Gwiazdy w dzieciństwie:

Eurowizja: Reprezentantka Rosji jeździ na wózku
Newsy
Skandal na Eurowizji 2017! Reprezentantka Rosji nie zostanie wpuszczona do Ukrainy?!
Skandal na Eurowizji 2017! Reprezentantka Rosji nie zostanie wpuszczona do Ukrainy?!

Czy reprezentantka Rosji na Eurowizję 2017 - Julia Samojłowa - pojawi się na scenie w Kijowie? Udział tego kraju w tym roku na konkursie wzbudza największe emocje. Okazuje się, że w 2015 roku artystka, poruszająca się na wózku inwalidzkim,  przekroczyła granicę rosyjsko-ukraińską, gdzie dotarła na Krym. Tam wyrażała poparcie dla przyłączenia Krymu do Rosji, przez co strona ukraińska chce teraz zabronić jej przekroczenia granicy obu krajów, a tym samym zablokować występ na Eurowizji. Eurowizja 2017 bez Rosji? Europejska Unia Nadawców, odpowiedzialna za Eurowizję, wydała oświadczenie, w którym informuje, że to czy Rosja wystąpi podczas koncertu, zależeć będzie tylko od organizatorów.  V asyl Hrytsak ze strony ukraińskiej twierdzi, że decyzja nie została jeszcze ostatecznie podjęta, jednak powstał już odpowiedni dokument banujący udział Julii na Eurowizji. R zecznik Władimira Putina, Dmitry Peskov, oznajmia zaś, że jeśli Ukraina nie zgodzi się na udział niepełnosprawnej wokalistki, to Rosja nie wyśle żadnego innego kandydata. W tym przypadku EBU będzie mogło nałożyć na Rosję karę finansową za zbyt późne wycofanie się z konkurs.   Czekamy na wyjaśnienie!    Zobacz:  Ulgi podatkowe dla niepełnosprawnych     Nie wiadomo, czy Julia pojedzie na Eurowizję. 

List Wajdy do Putina
ONS
Newsy
Putin dostał list od Wajdy i polskich gwiazd. Żądają wyjaśnień w głośnej sprawie
Czego dotyczy?

Znany i ceniony w branży filmowej ukraiński reżyser, Ołeh Sencow , został aresztowany przez rosyjskie służby na Krymie, który został niedawno anektowany przez Rosję. Sencowa przewieziono do Moskwy i stawiane mu są podobno zarzuty o przygotowywanie zamachów terrorystycznych na Krymie - tak przynajmniej wynika z informacji Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Zobacz: Gwiazdor Dr House dogryza Rosjanom i zachwala Polskę Sytuacją reżysera zaniepokoiła się Europejska Akademia Filmowa. W jej imieniu Andrzej Wajda oraz Pedro Almodovar wysłali list do Władimira Putina, w którym proszę o wyjaśnienie sytuacji Sencowa i interwencję prezydenta Rosij w tej sprawie. Pod listem podpisali się też m.in. Krzysztof Zanussi i Daniel Olbrychski .   My jego koledzy, podpisani pod niniejszym listem prosimy o zagwarantowanie Ołehowi Sencowowi bezpieczeństwa oraz przekazanie informacji gdzie się znajduje, jakie stawiane są mu zarzuty oraz wyjaśnienie okoliczności niezgodnego z prawem zatrzymania - można przeczytać w liście. Myślicie, że taki apel poskutkuje? Zobacz: Deląg narzeka na Polskę: "Tu jestem kozłem ofiarnym, w Rosji mam swoje pięć minut"   Tak Rusin wspiera uwięzionych w Rosji ekologów:

Paweł Deląg przerywa milczenie
ONS
Newsy
Deląg przerywa milczenie w sprawie podlizywania się Rosji. Ostro ocenia politykę Putina
Prostuje wszystkie doniesienia, jakie pojawiły się na przestrzeni lat

Paweł Deląg woli robić karierę w Rosji, niż w Polsce. Tam jest już prawdziwą gwiazdą, która wciąż jest zasypywana kolejnymi ofertami. Niestety, jego kariera w największym kraju na świecie nie zawsze jest dobrze odbierana w Polsce. W zeszłym roku wybuchł z tego powodu ogromny skandal. Przypomnijmy: Deląg narzeka na Polskę: Tu jestem kozłem ofiarnym, w Rosji mam swoje pięć minut Do tej pory na nic zdały się słowa aktorka, który tłumaczył, że w Rosji robi tylko karierę, co nie udawało mu się w Polsce. Niestety, oskarżeń pojawiało się coraz więcej. D eląg postanowił więc raz a porządnie zabrać głos i w rozmowie z wp.pl uciął wszelkie spekulacje na ten temat. Zapewnia, że mieszka w Polsce, że ma polski paszport i nie popiera polityki Władimiria Putina: Stałem się zakładnikiem, media, tabloidy regularnie przekazują sobie i kolportują nieprawdziwe informacje, wymyślone informacje. Nie mieszkam w Rosji, nie jestem zwolennikiem polityki imperialnej Władimira Putina. Zetknąłem się z czymś brutalnym, co się wydarzyło, że moje wypowiedzi są totalnie manipulowane przez dziennikarzy, wycięte, moje słowa tracą sens, z tego co mówię. Chciałbym żeby ten temat się skończył Tu nie chodzi o przekonania polityczne. Sam fakt, że w swojej karierze ma filmy rosyjskie, czyni mnie człowiekiem podejrzanym. [...] Nasze wypowiedzi można zmanipulować. Niby to można pociągnąć do odpowiedzialności prawnej, ale to proces długi i wolałbym te pieniądze wydać na moją rodzinne, a nie na sprawy sądowe. Przestańcie manipulować słowami, w moim przypadku czasem jest to nokautujące, bo czasem to się odbija na statusie moje życia, czy ktoś mnie chce zatrudni czy nie - przekonywał Słuszne oświadczenie? Zobacz: Kupisz odpowiada na zarzuty Deląga o słabej jakości ubrań. Sugeruje wpadkę aktora Paweł Deląg na premierze filmu:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner