Martyna Wojciechowska z córką Marysią Martyna Wojciechowska z córką Martyna Wojciechowska z córką córka Martyny Wojciechowskiej córka Martyny Wojciechowskiej
Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Facebook
1/6
Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Facebook

Martyna Wojciechowska zabrała swoją córkę na majówkę w góry. Podróżniczka i jej córka Marysia wybrały się do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie aktywnie spędzały czas na łonie natury. Nie obyło się również bez odrobiny sportów ekstremalnych! Martyna Wojciechowska pochwaliła się na Facebooku zdjęciami Marysi, na których widać, jak ośmiolatka uczy się wspinaczki! Oczywiście pod czujnym okiem swojej mamy. Zdjęcia są fenomenalne! Marysia nie tylko jest śliczną dziewczynką, ale również bardzo odważną. Z wielkim zapałem wspina się po skalnej ścianie i widać, że sprawia jej to ogromną przyjemność. No cóż, niedaleko pada jabłko od jabłoni! Musicie zobaczyć te zdjęcia. Nas one urzekły!

 

Zobacz też: Wzruszające wyznanie córki Martyny Wojciechowskiej "Usłyszeć od ośmiolatki takie słowa to coś niesamowitego".

2/6
Martyna Wojciechowska z córką
Facebook

Młode pokolenie na dobre przejmuje linę wspinaczkową... Ale jestem dumna! To był superweekend na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej - napisała Martyna Wojciechowska na swoim profilu.

3/6
Martyna Wojciechowska z córką
Facebook

Marysia świetnie radziła sobie na ściance! Jesteśmy pod wrażeniem!

4/6
córka Martyny Wojciechowskiej
Facebook

Bez komentarza...<3 - opisała zdjęcie wspinającej się Marysi jej dumna mama.

5/6
córka Martyny Wojciechowskiej
Facebook

Zjazd na własnej asekuracji! - pochwaliła się Martyna.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować!

6/6
Martyna Wojciechowska
Facebook

A po wszystkim pora na zasłużony odpoczynek. :)