Newsy

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej córce i zdradziła, jakie ma marzenie związane z Marysią!

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej córce i zdradziła, jakie ma marzenie związane z Marysią!

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej córce i zdradziła, jakie jest jej największe marzenie związane z Marysią. Córka znanej podróżniczki i dziennikarki TVN ma już 9 lat i podobnie jak jej mama uwielbia wspinać się po górach i podróżować po świecie. Martyna Wojciechowska chętnie zabiera swoją córeczkę Marysię na dalekie wyprawy. Dziennikarka w rozmowie z portalem Polki.pl zdradziła jednak, jakie jest jej największe marzenie związane z dziewczynką. O czym marzy Martyna Wojciechowska? Posłuchajcie sami!

Zobacz także: Córka Martyny Wojciechowskiej weszła na wysokość 3244 metrów! Czy poprowadzą razem program?

Martyna Wojciechowska zdradziła, jakie jest jej największe marzenie.

Martyna Wojciechowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

Martyna Wojciechowska w kurtce moro
Newsy
Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie: "Byłam molestowana"
Wstrząsające!

Martyna Wojciechowska była molestowana? Podróżniczka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, że doświadczyła nieprzyjemnych sytuacji ze strony mężczyzn. Martyna Wojciechowska przyznała, że miało to miejsce między innymi w Indiach. Nie da się ukryć, że gwiazda jest atrakcyjną kobietą i z pewnością podoba się mężczyznom. Dlatego właśnie jest bardziej narażona podczas swoich dalekich podróży.   Zobacz:  Martyna Wojciechowska jest już w Polsce. Wyjaśnia, co się stało w Pakistanie i dlaczego zdecydowała się na tę wyprawę Martyna Wojciechowska o molestowaniu Jedną z takich sytuacji Martyna Wojciechowska opowiedziała w wywiadzie dla gala.pl. Doszło do tego w Indiach, a gwiazda przyznała, że była to bardzo niekomfortowa sytuacja: Mężczyźni tam są niezaspokojeni, bo nie ma tam zgody na stosunki przedmałżeńskie. A to tętni pod skórą, to jest taki nieokiełznany popęd, nad którym nie są w stanie zapanować. Dochodzi do dramatycznych sytuacji. Ja wielokrotnie doświadczyłam tego, właściwie w każdej możliwej sytuacji, gdzieś w tłocznym miejscu czuję męskie ręce na piersiach, na pośladkach. Męskie ręce, które próbują dotknąć mojego ciała. Oczywiście reaguję bardzo ostro! Gratulujemy Martynie Wojciechowskiej odwagi za to, że zdobyła się na tak szczere wyznanie.   Zobacz:   Martyna Wojciechowska na okładce "Urody życia" pokazała SEKSOWNY dekolt! Bardzo odważne zdjęcie!   Martyna Wojciechowska była molestowana.   Podróżniczka doświadczyła tego m.in. w Indiach.

Martyna Wojciechowska
Newsy
Martyna Wojciechowska tak naprawdę NIE ma na imię Martyna! A jak? I dlaczego zmieniła imię?
My już wiemy!

Martyna Wojciechowska naprawdę nie ma na imię Martyna?! Dziennikarka zdradziła swój sekret. Z okazji Dnia Dziecka na jej internetowym profilu pojawił się post ze zdjęciem legitymacji z Pałacu Młodzieży. Widnieją na nim dane Martyny Wojciechowskiej oraz oczywiście jej imię i nazwisko. Okazuje się, że Martyna wcale nie jest Martyną, lecz... Zdziwicie się! Dla wielu jej fanów było to ogromne zaskoczenie!   Zobacz też:  Wojciechowska opowiedziała o kulisach ciężkiej choroby: Chemioterapia, dwie ciężkie operacje, złamany kręgosłup   Jak naprawdę ma na imię Martyna Wojciechowska? Zobaczcie co znalazłam! 1981 rok, moja legitymacja z Pałacu Młodzieży. Wtedy większość czasu spędzałam na treningach... gimnastyki artystycznej. Serio! Cudowny, szczęśliwy i beztroski czas. Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam i sobie żebyśmy... dziećmi pozostali! Żebyśmy zawsze mieli tę dziecięcą otwartość, ciekawość świata, odwagę snucia marzeń i wiarę, że Niemożliwe Nie Istnieje! Całuję mocno!!! - napisała Martyna Wojciechowska na Facebooku. Jednak to nie jej wpis przykuł uwagę wielbicieli, lecz prawdziwe imię gwiazdy. Okazuje się, że Martyna Wojciechowska naprawdę ma na imię... Marta! To Pani jest Marta? No i fajnie, to tak jak ja. Pozdrawiam wszystkie Marty - napisała jedna z fanek. Wiedzieliście o tym? :)   Polecamy:  Klara stanie się teraz najpopularniejszym imieniem dla dziecka w Polsce? Co znaczy i skąd się wzięło Legitymacja Martyny, a właściwie Marty Wojciechowskiej.   Znaliście prawdziwe imię dziennikarki?  

Martyna Wojciechowska spisała testament
Newsy
Martyna Wojciechowska spisała... testament! Dlaczego zdecydowała się na taki krok?
"Pewne ważne rzeczy trzeba uporządkować"

Martyna Wojciechowska spisała testament. W rozmowie z "Faktem" gwiazda TVN opowiedziała o tym, że już dawno temu spisała swoją ostatnią wolę, a teraz już tylko ją odświeża . Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Zobacz:  Martyna Wojciechowska o wpadce Gessler z Anją Rubik: "Kobiety nie powinny..." Skrytykowała ją? Martyna Wojciechowska spisała testament!  Martyna Wojciechowska już wiele razy otarła się o sytuacje zagrażające życiu, zwłaszcza podczas jej dalekich podróży. Ostatnio dość głośno było o tajemniczej chorobie dziennikarki, z którą walczyła przez kilka miesięcy. Zobacz: Martyna Wojciechowska jest już zdrowa! Pokonała tajemniczą chorobę Zaraz po pokonaniu choroby, Martynie przydarzył się poważny wypadek. Dlatego już jakiś czas temu podróżniczka zadbała o to, aby uporządkować pewne sprawy: Spisałam go już bardzo dawno temu. Teraz tylko od czasu do czasu go odświeżam. Uważam, że spisanie ostatniej woli jest obowiązkiem każdego człowieka. Pewne ważne rzeczy trzeba uporządkować i nazwać wtedy, kiedy możemy jeszcze o nich decydować. Nie chodzi o to, że jeżdżę na krańce świata, czy robię jakieś ekstremalne rzeczy, bo już nie robię ich jak kiedyś. Nawet wychodząc z domu nigdy nie wiemy czy do niego wrócimy - mówi w rozmowie z "Faktem" Martyna Wojciechowska.  Słuszna decyzja? Zobacz także:  Oto 25 najcenniejszych reklamowo polskich gwiazd! Lewandowski poza pierwszą dziesiątką! RANKING Martyna Wojciechowska spisała testament.    Martyna ma 9-letnią córkę, Marysię. 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner