Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Instagram
1/5
Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula we wrześniu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich synek Bruno. Para do tej pory nie pokazała swojego dziecka i unikała medialnych wypowiedzi na temat rodzicielstwa. Teraz Kamil Kula zrobił wyjątek i po raz pierwszy opowiedział, jak razem z Martą radzą sobie w rolach rodziców.

 

Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Pierwsze zdjęcie Marty Żmudy Trzebiatowskiej po porodzie! "Nie lubię za dużo mówić o tym co prywatne, ale..."

2/5
Marta Żmuda Trzebiatowska
Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska ewidentnie całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Aktorka rzadko publikuje zdjęcia na Instagramie. Nie bywa też na imprezach. Tymczasem Kamil Kula w "Dobrym Tygodniu" przyznał, że pierwsze tygodnie po narodzinach Bruna były bardzo ciężkie - nie brakowało zarwanych i przepłakanych nocy. Rodzicielstwo zaskoczyło aktorów. Na szczęście teraz mogą liczyć na pomoc!

 

Zobacz: Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła! "Pełnia szczęścia" - napisała aktorka

3/5
Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula

Okazuje się, że Marcie i Kamilowi pomaga mama aktora, która jest pielęgniarką.

 

Moja mama jest pielęgniarką na oddziale noworodków w Wojewódzkim Szpitalu w Tarnowie, moim rodzinnym mieście. Ma duże doświadczenie i chętnie służy nam radą - wyznał Kamil.

 

Zobacz: Marta Żmuda w zaawansowanej ciąży na spacerze z mężem! Spójrzcie na ogromny brzuszek! ZDJĘCIA 

4/5
Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula

Kamil przyznał też, rodzina jest dla niego najważniejsza, a małżeństwo jego rodziców jest dla niego wzorem. Ma nadzieję, że taki związek będzie tworzył z Martą. 

 

Rodzice stanowią dla mnie wzór do naśladowania. Są przykładem fajnego, bardzo zgranego małżeństwa. Sam chciałbym mieć taki dom, w jakim wyrosłem. W tym roku obchodziliśmy 30. rocznicę ich ślubu. Odbyła się mała, wzruszająca uroczystość w rodzinnym gronie. Mam nadzieję, że z Martą też tworzymy zgraną parę, a nasz staż małżeński będzie bardzo, bardzo długi - powiedział aktor. 

 

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska wybrała bardzo stylowy wózek dla swojego dziecka. Znamy markę i cenę! 

5/5
Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula

Też mamy nadzieję, że para będzie mogła cieszyć się wspólnym szczęściem przez długie lata :)

 

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska to stylowa mama! Założyła modny płaszcz w kratę i wygląda obłędnie. Wiemy, gdzie go kupić!