Marta Borowska w programie "Rolnik szuka żony 2"
Facebook

Marta z "Rolnik szuka żony" 2 pokazała odważne zdjęcia. Razem z partnerem poleciała na egzotyczne wakacje...

Marta Borowska w programie "Rolnik szuka żony 2"
Facebook

Marta Borowska była jedną z kandydatek Rafała w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Nie znalazła miłości w programie i ostatecznie Rafał nie nawiązał dłuższej relacji z żadną z kobiet zaproszonych do jego gospodarstwa. Niedługo potem pielęgniarka z Mławy, mieszkająca w Warszawie, wzięła udział w kolejnym show, tym razem w stacji Polsat - "Wyjdź za mnie", gdzie dalej szukała miłości. 

Obecnie Marta Borkowska już od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym Karolem, a teraz opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Sami spójrzcie!

Marta z "Rolnik szuka żony" 2 pozuje w bikini!

Marta Borowska już od jakiegoś czasu publikuje w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć z podróży. W niemal każdej towarzyszy jej partner. Oboje zwiedzili już Tajlandię, Ukrainę, Włochy, Czarnogórę. Widać, że podróże to ich prawdziwa pasja, którą wspólnie mają okazję dzielić. Ostatnio była kandydatka na żonę rolnika opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia z Bangkoku. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że pozuje w bikini. Trzeba przyznać, że może pochwalić się doskonałą figurą. 

Sami spójrzcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Borowska (@martuh89)

Co prawda Marta Borowska nie znalazła miłości w żadnym z programów, ale z pewnością dały jej sporą popularność. Widać, że w końcu jest zakochana i być może niedługo pochwali się pierścionkiem zaręczynowym!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Borowska (@martuh89)

 

 

 

Marta Borowska była kandydatką Rafała w "Rolnik szuka żony"

Marta Borowska w programie
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36