Rolnik szuka żony 2 Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2 w Wyjdź za mnie Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2 Marta Borowska, Kuba Kordi, Rolnik szuka żony 2 Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2 w Wyjdź za mnie
Rolnik szuka żony 2
Jest w kolejnym show!
1/8
Rolnik szuka żony 2

 

W drugim odcinku nowego show Polsatu "Wyjdź za mnie" jedna z nowo poznanych par zaręczyła się. A do programu  dołączyła nowa uczestniczka dobrze znana widzom z programu "Rolnik szuka żony". Kto to taki?

Chodzi o pielęgniarkę Martę Borkowską, która w 2015 roku walczyła o serce rolnika Rafała. Została odrzucona i pod koniec programu okazało się, że związała się z Łukaszem, który był kandydatem rolniczki Ani Michalskiej. Ten związek nie przetrwał, a Marta jak widać zdecydowała się znowu poszukać miłości w telewizyjnym  show. Dziewczyna wpadła w oko kawalerowi Tomaszowi Śliwińskiemu. 

Zobacz: Łukasz z Rolnik szuka żony 2 zdradza jak teraz wygląda jego życie osobiste. Czy nadal jest z Martą, którą poznał w show?

 

Na czym polega show "Wyjdź za mnie"?

 

Dwanaścioro singli, uczestników programu - sześć kobiet i sześciu mężczyzn - pod jednym dachem w Hiszpanii - łączy się w pary i sprawdza czy coś z tego wyjdzie! Show ma emisję w czwartek, w Polsacie o godz. 22:15. 

Kim zatem jest Marta? Pamiętacie ją w "Rolniku..."?

Zobacz także: Na żywo są jeszcze fajniejsi! ;) Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w redakcji Party.pl!

2/8
Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2 w Wyjdź za mnie
Facebook

 

Nasza nowa singielka Marta z "Wyjdż za mnie" ma 28 lat. Pochodzi z Mławy, a obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Z wykształcenia jest pielęgniarką. Interesuje się dekoratorstwem wnętrz oraz renowacją mebli. Wierzy, że w programie pozna kogoś, kto oszaleje na jej punkcie i będzie ją rozpieszczał kulinarnie, ponieważ sama nie lubi gotować - przedstawiono Martę w programie "Wyjdź za mnie".

3/8
Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2
Facebook

 

W "Rolnik szuka żony 2" Martę Borowską przedstawiono tak:

 

26 letnia pielęgniarka oddziału chirurgicznego w jednym z warszawskich szpitali. Marta jest kobietą zaradną i niezależną życiową, umiejętnie łączącą odpowiedzialność i rozwagę z odrobiną szaleństwa. Jest zadowolona ze swojego życia i teraz poświęca się poszukiwaniu prawdziwej miłości – takiej na lata.

4/8
Marta Borowska, Kuba Kordi, Rolnik szuka żony 2
Facebook

 

Marta po "Rolnik szuka żony" związała się z Łukaszem, który zaprzyjaźnił się z Kubą Kordim, także kandydatem Anny Michalskiej. 

Kuba Kordi związał się wtedy z Krystyną, która była kandydatką rolnika Roberta. W programie Robert wygrał jednak Agnieszkę i się z nią ożenił. Para ma teraz synka Tomasza. 

Zobacz: Groziło mu 200 tys.zł kary? Łukasz z Rolnik szuka żony 2 zdradza kulisy powstawanie show. Produkcja odpowiada na zarzuty

5/8
Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2 w Wyjdź za mnie
Instagram

 

Teraz Marta spodobała się w "Wyjdź za mnie" Tomkowi. 

Tomasz mieszka w Lublinie. 39-letni inżynier fizyk, ukończył AGH. Pochodzi z licznej rodziny, z którą utrzymuje bliskie relacje. Ma troje rodzeństwa, jego rodzice wiodą spokojne życie na wsi.

6/8
Wyjdź za mnie
Instagram

Tomasz lubi aktywnie spędzać wolny czas – siatkówka, siłownia, bieganie. Wysoki, przystojny, uwielbia randki. Zazwyczaj to on kończy relacje, kobiety zabiegają o jego względy. W kobietach ceni inteligencję, nieprzeciętną urodę i szczupłą sylwetkę. W programie chciałby poznać swoją drugą połówkę, z którą stworzy rodzinę.

7/8
Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2 w Wyjdź za mnie
Instagram

 

Jak na razie z relacji Tomasza, Marta mu się bardzo spodobała. Czy wie, ze już szukała miłości w innym show?

Internauci od razu to wychwycili.

Chyba nowa brała już udział w programie 🤔Rolnik szuka żony 😬🤔

Marta już brała udział w programie Rolnik szuka żony mieszkała w domu Rafała - czytamy komentarze na Facebooku "Wyjdź za mnie".

8/8
Marta Borowska z Rolnik szuka żony 2 w Wyjdź za mnie
Facebook

A rolnik Rafal jej nie chcial to szuka szczescia w innym show:))) - piszą internauci.

Więcej na temat Rolnik szuka żony