Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Marta Manowska napisała o ślubie Kasi i Piotra! Pokazała też zdjęcie

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Już dziś, 2 sierpnia, Kasia i Piotr z 4. edycji "Rolnik szuka żony" wezmą ślub! Magazyn "Rewia" poinformował, że uroczystość odbędzie się niedaleko Makowa Mazowieckiego. Szykuje się wyjątkowo huczne wesele, bo para młoda zaprosiła aż 200 gości! Wśród nich nie zabraknie uczestników "Rolnik szuka żony", m.in. Łukasza Sędrowskiego i jego byłej partnerki Agaty Rusak, Zbyszka Kraskowskiego, Adama Kraśko z 1. edycji i  Zbyszka Pyda z 3. edycji. Na ślubie pojawi się także prowadząca show, Marta Manowska, która właśnie pokazała zdjęcie ze ślubu pary!

Marta Manowska na ślubie Kasi i Piotra

Marta Manowska na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu Kasi i Piotra, a właściwie fotografią, która została wykonana tuż przed uroczystością. Marta Manowska pokazała swoją stylizację, którą wybrała na ceremonię - ma na sobie srebrną sukienkę przed kolana i białą marynarkę. Stylizacja prowadzącej jest prosta i klasyczna, idealna na tego typu wydarzenie.

Dziś bardzo ważny dzień dla naszej rodziny! Rodziny @rolnikszukazonytvp, która cały czas się rozrasta! Dziś ślub kolejnej wspaniałej pary, którą połączył program! Ja gotowa! Szczęśliwa, że przeżyję to jeszcze raz! Szczęśliwa ich szczęściem! KASIA Piotr Aleks❤️ Cudowna rodzina! Dziś powiedzą sobie TAK ❤️ - napisała Marta Manowska. 

Przypomnijmy, że Kasia i Piotr mają już synka, Aleksa. W programie Piotr miał wiele nieoczekiwanych komplikacji, ale ostatecznie okazało się, że czwarta kandydatka, którą wybrał jest miłością jego życia. My czekamy na zdjęcia sukni ślubnej panny młodej, a Wy?

 

Marta Manowska jest jednym z gości na ślubie Kasi i Piotra

Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior

Piotr i Kasia zostaną dziś małżeństwem! 

Piotr Kościesza ze swoją przyszłą żoną, Kasią
Facebook

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44