Mariusz Pudzianowski należy do grona najpopularniejszych sportowców i cały czas dba o formę. W ostatnich latach nie było o nim aż tak głośno w mediach. Co robił? Mariusz Pudzianowski w tym czasie nadal realizował swoje pasje, przeszedł sporą metamorfozę i schudł!

Reklama

Zobaczcie, ile obecnie waży Mariusz Pudzianowski...

Potrzebujesz pomocy w uregulowaniu wagi? Pomocne suplementy diety kupisz w świetnych cenach, mając w DOZ pl kod rabatowy.

Mariusz Pudzianowski schudł. Ile waży najpopularniejszy polski strongman?

Mariusz Pudzianowski przez lata uchodził za jednego z najsilniejszych Polaków i zdobywał kolejne tytuły w mistrzostwach strongmanów. Potem mężczyzna zdecydował się spróbować też swoich sił w MMA i do tej dyscypliny musiał zdecydowanie zrzucić wagę. Okazuje się, że Mariusz Pudzianowski na tym nie poprzestał i... nadal chudnie! Wagą strongmana zaniepokoili się jego fani na co o sam odpowiedział i zdradził ile aktualnie waży.

Mariusz Pudzianowski, który na bieżąco relacjonuje swoje treningi w mediach społecznościowych niedawno przyznał, że aktualnie waży 120 kilogramów i przy tej wadze czuje się zdecydowanie lepiej niż kiedy ważył 145 kg. Zrzucił więc 25 kg!

Zobacz także

Pytaliście się kilka razy czy chciałbym znow wrócić do takiej formy??? moja odpowiedź NIE !!! Lepiej jest mi jak teraz przy wadze 120kg

Tak sam strongman wspomina swoją wcześniejszą wagę i zdecydowanie przyznaje, że nie planuje do niej wracać.

???????????????? Pytaliście sie kilka razy czy chciałbym znow wrócić do takiej formy??? moja odpowiedź NIE !!! Lepiej jest mi jak...
Opublikowany przez Mariusza Pudzianowskiego Niedziela, 3 stycznia 2021

Facebook

Mariusz Pudzianowski bardzo schudł, kiedy zdecydował się na walki w MMA.

East News

Tak mężczyzna wyglądał jako najpopularniejszy strongman w Polsce.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama