Party Stories
Marina naśladuje Miley Cyrus
Instagram
Newsy

Marina jak Miley Cyrus: Trzęsie pupą w kostiumie jednorożca

O co chodzi?!

W ostatnich miesiącach świat oszalał na punkcie tańca nazywanego "twerk". Trend nie ominął oczywiście największych gwiazd, więc mieliśmy już okazję zobaczyć "twerkujące" m.in. Miley Cyrus czy Rihannę. Przypomnijmy: Miley Cyrus tańczy twerk

Na czym polega "twerk"? W wielkim skrócie? To rytmiczne poruszanie pośladkami w rytm muzyki - najlepiej w jakimś przedziwnym stroju. Ostatnio zachodnim gwiazdom pozazdrościła Marina Łuczenko, które zawsze ma oko na najnowsze trendy i pochwaliła się zdjęciami na Instagramie, na których widzimy ją "twerkującą" w stroju... jednorożca. Niestety, wokalistka poprzestała na zdjęciach, a my z wielką chęcią zobaczylibyśmy ją w akcji na nagraniu wideo ;)

Marina przebywa obecnie w... Londynie. Czy to przypadek, że akurat tam jest teraz Wojtek Szczęsny, grający na co dzień w klubie Arsenal. Patrząc na ich niedawne zdjęcia, raczej nie ma się wątpliwości (zobacz: Czułe chwile Mariny i Szczęsnego w Sopocie).

Zobaczcie Marinę-jednorożca. Bawi was to?

 

Zobacz też zdjęcia seksownej Mariny na wakacjach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Miley Cyrus tańczy twerk
Newsy
Miley Cyrus tańczy twerk
Wygłupy gwiazdy w przebraniu jednorożca

Miley Cyrus ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Świadczą o tym m. in. zdjęcia jakie zamieszcza na Twitterze. Ostatnio gwiazda do sieci wrzuciła zabawny filmik z sobą w roli głównej. W przebraniu jednorożca tańczy modną ostatnio odmianę hip-hopu i wdzięcznie wymachuje pupą .

Newsy
mvsc
Marina czy Miley Cyrus? Która gwiazda wybrała lepszą stylizację na upalny dzień? Zdecyduj!

<b>Marina czy Miley Cyrus?</B> Która gwiazda wybrała lepszą stylizację na upalny dzień? Zdecyduj!

Miley Cyrus
Instagram
Newsy
Miley Cyrus pokazała bardzo odważne zdjęcie! Co na to jej mąż?

Wydawać by się mogło, że Miley Cyrus szalone lata ma już za sobą. Piosenkarka dawniej nie wyobrażała sobie dnia bez skandalu czy szokującego zdjęcia, jednak młodzieńczy bunt dawno jej minął. Najnowsze zdjęcie, jakie Cyrus pokazała na Instagramie mówi nam jednak zupełnie coś innego. Zobaczcie, co na nim pokazała!  Miley Cyrus nago na plaży  Pod koniec roku Miley Cyrus stanęła na ślubnym kobiercu. Gwiazda wyszła za mąż za Liama Hemswortha. Para spotykała się ze sobą od 2009 roku, jednak w ich związku pojawiła się dwuletnia przerwa. Rozłąka okazała się wielkim ciosem dla artystki. To właśnie wtedy Miley pokazywała się bez ubrań, mówiła o seksie , przyznała się do wielokrotnego palenia marihuany czy koncertowała zupełnie pijana !  Zobacz także:  Tak skromnej panny młodej dawno nie widzieliśmy! Miley Cyrus pokazała swoja suknię ślubną Choć od tego czasu minęło już kilka lat i skandaliczne zachowania odeszły w zapomniane, to gwiazda wciąż szokuje swoimi wyznaniami. Miley wyznaje panaseksualizm. I to właśnie z tego powodu jest o niej ostatnio głośno. Wytłumaczę wam, jak wygląda bycie w hetero związku dla kogoś, kto - jak ja - jest nieheteronormatywny. To, co chcę wpoić innym, to fakt, że ludzie zakochują się w ludziach, nie w płci, nie wyglądzie, nie w czymkolwiek innym. To, w kim jestem zakochana, liczy się na niemal duchowym poziomie. Nie ma nic wspólnego z seksualnością... płeć jest bardzo małą, prawie nieistotną częścią relacji - powiedziała ostatnio w Vanity Fair. Wydaje się, że mąż Cyrus nie ma z tym żadnego problemu. Tak samo, jak i ze zdjęciami jakie artystka umieszcza w sieci. Kilka dni temu Miley znów zapomniała bikini na plaże. Fani gwiazdy byli zachwyceni! Ale co na to Liam? Czy mąż artystki widział zdjęcie?...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner