Marcin Tyszka o życiu w luksusach
ONS

Tyszka: Nikt nie zatrudni pracownika z brzydkim zdjęciem w CV [WIDEO]

Marcin Tyszka o życiu w luksusach
ONS

Marcin Tyszka jest jednym z najlepszych polskich fotografów, który robi sesje na całym świecie do najbardziej prestiżowych magazynów. Już w październiku na antenie TVN Style pojawi się jego program, który pokaże go z zupełnie innej strony.

Nam udało się ostatnio podpytać Marcina, jak doszło do tego, że otrzymał swój autorski program. Fotograf zdradził również czego możemy się spodziewać na wizji.

- To były wspólne rozmowy. Od dawna słyszałem, że fajnie byłoby zrobić coś ze mną w tej dziedzinie, w której najlepiej się znam, bo fotografia to jest całe moje życie. Okazało się, że kamera mnie polubiła. Nie mam problemu, by tę pracę przekładać na telewizję. Pomyślano o tym, aby stworzyć program dla mnie, o mnie, ze mną. Ja nie zbawiam niczyjego życia. Fotografia to jest zabawa. Może pomóc w wielu sytuacjach. Nikt cię nie zatrudni nigdzie, gdy wrzucisz swoje okropne zdjęcie do CV. Nie wynajmiesz mieszkania, gdy je źle pokażesz. To są sytuacje, gdy podstawowa znajomość fotografii pomoże ci w życiu.


Będziecie oglądać nowy program Marcina Tyszki?

Zobacz: Tyszka do Zuzy i Marceli: Jesteście gwiazdami tylko przez pół roku

 

Zobacz także: CV - klauzula o ochronie danych osobowych

Więcej na temat Marcin Tyszka
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39