Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Grzegorz Miecugow opowiedział o problemach zdrowotnych Marii Czubaszek
Newsy

Maria Czubaszek nie żyje. Miecugow: "Przeszła ciężki czas w szpitalu. Bardzo chciała wejść na antenę w niedzielę"

Co jeszcze powiedział dziennikarz?

Nie żyje Maria Czubaszek. Wiadomość o śmierci satyryczki, scenarzystki i dziennikarki wstrząsnęła nie tylko jej bliskimi, ale też gwiazdami. Swój żal po śmierci pisarki wyrazili m.in. Kuba Wojewódzki, Monika Olejnik czy Jarosław Kuźniar. Grzegorz Miecugow, z którym pisarka współprowadziła "Szkoło kontaktowe", na antenie programu informacyjnego wspominał Marię Czubaszek i zdradził, że od jakiegoś czasu miała problemy ze zdrowiem. Okazuje się, że dziennikarka jakiś czas temu trafiła do szpitala. Kiedy już po 2 tygodniach wróciła do domu i planowała powrót do pracy, niestety znowu źle się poczuła i wczoraj ponownie trafiła do szpitala. Co powiedział Grzegorz Miecugow, który znał Marię Czubaszek blisko 20 lat?

Nie jestem zaskoczony tym co się stało bo wiem, że wczoraj trafiła do szpitala. Ale to się jednak odsuwa, że może jednak... tym bardziej, że przeszła ciężki czas tam w szpitalu ostatnio i wyszła z tego szpitala i bardzo chciała wejść na antenę i była wpisana na grafik na niedzielę. Wczoraj się gorzej poczuła  i tak to się skończyło... - przyznał dziennikarz TVN24. To jest okropne, ja też myślę, że ksiądz Twardowski najlepiej określił "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą", bo ja próbuje sobie przypomnieć kiedy widziałem Marysię po raz ostatni tak po prostu tu w drzwiach, to było pewnie w lutym. To zawsze jest tak,  że człowiek mówi "kurczę, widziałem ją po raz ostatni" a do głowy by nie przyszło, że widzę ją po raz ostatni. Była w dobrej formie, szła na papierosa oczywiście. Marysia zostanie tymi zwariowanymi tekstami.

Grzegorz Miecugow zapowiedział również, że dzisiejsze wydanie "Szkła kontaktowego"  będzie w całości poświęcone właśnie Marii Czubaszek, która współprowadziła program w stacji TVN24.

 

Zobacz także: Maria Czubaszek i Wojciech Karolak: "Powiedzmy coś optymistycznego"

 

Maria Czubaszek zmarła w wieku 76 lat.

Grzegorz Miecugow wspominał Marię Czubaszek.

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zmarła Halina Skoczyńska
East News/Facebook
Newsy
Halina Skoczyńska nie żyje! W tym roku świętowałaby 40-lecie kariery. Tych ról nie zapomnimy...
Grzegorz Miecugow nie żyje
Newsy
Dziś odbędzie się pogrzeb Grzegorza Miecugowa. Wiemy, gdzie spocznie znany dziennikarz
Ostatnie pożegnanie...

Wiadomość o śmierci Grzegorza Miecugowa była wstrząsem dla wielu osób. Znany dziennikarz zmarł w sobotę 26 sierpnia, tuż przed godziną 15. Miał 61 lat. Od sześciu lat zmagał się z nowotworem płuc.  Wybitny publicysta współtworzył "Fakty" TVN i kanał informacyjny TVN24. Od 2005 roku prowadził popularne "Szkło kontaktowe". Ostatni raz - 9 sierpnia. Prosto po programie trafił do szpitala, w którym został aż do śmierci.   Kiedy pogrzeb Grzegorza Miecugowa? Pogrzeb Grzegorza Miecugowa odbędzie się w dzisiaj, w piątek 1 września na Powązkach. To jedna z najbardziej znanych nekropolii w Polsce, gdzie spoczywa wielu wielkich i wybitnych rodaków. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 11.00.   Grzegorz Miecugow cierpiał na nowotwór płuc Po śmierci ojca w 2009 roku Miecugow nie bał się też tematu śmierci. Szczerze  mówił o swojej chorobie: "Poczułem, że moje dni są policzone. Nie byłem gotowy..." Dla niektórych śmierć może być ucieczką i wyzwoleniem. Nie zajmuję się śmiercią. Wiem tylko, że się rozpadnę. I już. I wcale mnie to nie przeraża. Zacząłem jedynie bardziej myśleć o przeszłości - mówił w jednym z wywiadów.   WIĘCEJ NA TEMAT GRZEGORZA MIECUGOWA:   RODZINA MIECUGOWA:  NIE ŻYJE Grzegorz Miecugow! Co mówili o nim jego SYN i ŻONA? "Tata ma poczucie humoru, ale ja mam chyba..."   Zobacz też:  Był mistrzem scrabble, kochał swojego psa, kibicował Cracovii - Olejnik, Wernier, Durczok żegnają i wspominają Grzegorza Miecugowa   Więcej:  Nie żyje dziennikarz Grzegorz Miecugow. Miał 61 lat. Na co zmarł?   Zobacz:  "Był pracoholikiem. Ostatnie dwa tygodnie w pracy...

Maria Czubaszek
East News
Newsy
Znamy przyczynę śmierci Marii Czubaszek! W środę trafiła do szpitala
Miała 76 lat

W wieku 76 lat zmarła pisarka Maria Czubaszek! Satyryczka, scenarzystka i dziennikarka miała 76 lat. Czubaszek urodziła się w 1939 roku w Warszawie. Jej rodzina pochodziła ze Lwowa. Studiowała dziennikarstwo i filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim, ale żadnego z tych kierunków nie skończyła. W 1960 zaczęła pracę w Polskim Radiu. Zaistniała jako autorka tekstów satyrycznych, pisanych dla znanych aktorów i prezentowanych w radiowej Trójce. Była też autorką teksów piosenek. Piosenki z jej tekstami śpiewało wielu znanych artystów m.in. Ewa Bem, Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Dąbrowski, Grzegorz Markowski, Ryszard Rynkowski czy Vox. Współtworzyła też scenariusze do seriali m.in. Na Wspólnej czy Brzydula. Była komentatorką Szkła kontaktowego w TVN 24 oraz była związana z Telewizją Polską, gdzie była współprowadzącą cyklu „Czubaszek na śniadanie” wraz z Alicją Resich-Modlińską.   Maria Czubaszek nie żyje! W wywiadzie dla VIVA! Krystyna Pytlakowska powiedziała, że Maria Czubaszek miała zawał. - Rozmawiałyśmy 10 maja. Była w szpitalu MSW w Warszawie, mówiła, że przeszła zawał i robią jej badania, męczą ją jakimiś tomografiami - powiedziała w rozmowie z VIVA! Pytlakowska, która przyjaźniła się z Czubaszek. Składamy wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim pisarki.   Przeczytajcie, jak Marię Czubaszek wspomina jej przyjaciółka Krystyna Pytlakowska.   Zobacz także:  Maria Czubaszek nie żyje. Z mężem Wojciechem Karolakiem nigdy nie chcieli mieć dzieci   Jako pierwszy o śmierci pisarka poinformował na Twitterze Hirek Wrona: Maria Czubaszek była znaną pisarką i felietonistką Maria Czubaszek z mężem Wojciechem Karolakiem

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner