Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Margaret o zagranicznej karierze
Newsy

Margaret chce podbić świat: Codziennie ćwiczę!

Ma szansę na sukces?

Margaret przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny, ale wszystko wygląda na to, że może być jedną z niewielu rodzimych gwiazd, które osiągną też duży sukces za granicą. Przypomnijmy: Wow! Brytyjczycy pod wrażeniem polskiej gwiazdy

Utwór "Thank You Very Much" to obecnie najchętniej grany utwór w rozgłośniach radiowych w Polsce, ale równie dobrze radzi sobie w Europie - zajmuje wysokie miejsca w zestawieniach sprzedaży np. w Rosji czy Niemczech. Nie dziwi zatem, że młoda wokalistka ma apetyt na podbicie zachodniego rynku. Zanim tak jednak się stanie, Margaret wystąpi jako jedna z gwiazd na zbliżającym się festiwalu Top Trendy 2013 w Sopocie. Piosenkarka wzięła udział w konferencji prasowej (zobacz: Gwiazdy na konferencji Top Trendy 2013), a my zapytaliśmy ją o jej muzyczne plany:


Myślę poważnie o karierze zagranicznej, w takim sensie, że faktycznie dużo nad tym pracuję. Codziennie ćwiczę, codziennie coś robię, cały czas uczę się angielskiego, ale to co przyjdzie to nie jest zależne ode mnie, ale to są ludzie i to im ma się spodobać, a jeśli im się to nie spodoba to... będę dalej ćwiczyć w domu i śpiewać na Top Trendach - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl


My trzymamy za Margaret kciuki. Kibicujecie jej? Poniżej cały wywiad AfterParty.pl z piosenkarką, w którym zdradza m.in. czego możemy się spodziewać po jej występie w Sopocie.
 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Margaret o nagości, zakupach i modzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Margaret: Chciałabym rozbieraną sesję, lubię nagość
Jaką najdziwniejszą propozycję dostała? Ekskluzywny wywiad z gwiazdą

Jedną z gwiazd ostatniego festiwalu Top Trendy 2013 była Margaret , która na sopockiej scenie wykonała swój przebój "Thank You Very Much". Nie zawiodła również pod względem stylizacji, które jak zwykle były przemyślane i efektowne. Przypomnijmy: Margaret i inne gwiazdy na konferencji w Sopocie Młoda wokalistka słynie z niezwykle luźnego poczucia humoru i przebojowej osobowości, a będąc jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd ostatnich miesięcy, nie narzeka na brak propozycji. W pierwszej części wywiadu dla AfterParty.pl Margaret opowiada o swoim stylu, zakupach, blogu i ofertach, które otrzymuje od różnych firm. Deklaruje też, że chciałaby zrobić sobie kiedyś rozbieraną sesję. Zobacz nasze video:   Chciałabym sobie zrobić taką sesję, bo nie traktuję nagości jako czegoś złego, dla mnie nagość jest piękna, ale w fajnym wydaniu, w dobrym smaku, żeby nie była wulgarna. Zrobiłabym taką sesję, ale chyba nie dla "Playboya", jak mnie natchnie to mogę to włożyć na swojego bloga - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl   Zobacz też Margaret i inne gwiazdy w trakcie drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Margaret na konferencji Sopot Top of the Top 2013
Akpa
Newsy
Słodka Margaret na konferencji festiwalu. Co szykuje na występ?
Będzie show. Zobacz nasze wideo

Sopot po raz drugi w tym roku będzie muzyczną stolicą Polski. W czerwcu odbywał się tam festiwal Top Trendy, a w ten weekend startuje impreza Top of the Top 2013. Przypomnijmy: Gwiazdy podczas konferencji Sopot Top of the Top Festival 2013 W sobotę jedną z gwiazd występujących w Operze Leśnej będzie Margaret . Młoda wokalistka na konferencji prasowej zaprezentowała się w ślicznej limonkowej sukience od Violi Piekut , do której dobrała buty na grubym obcasie. Co zaprezentuje jutro w Sopocie? W rozmowie z AfterParty.pl Margaret zdradziła, że wykona medley swoich singli Thank You Very Much i Tell Me How Are Ya. Zobacz: Co Honey pokaże na Top of the Top Festival? Zobaczcie zdjęcia Margaret i nasze video: Zobacz też pozostałe gwiazdy Sopot Top of the Top 2013:

Margaret o swoim występie na Top Trendy 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Margaret o występie na Top Trendy: Będą smaczki
Co zobaczymy na scenie?

Margaret jest jedną z gwiazd, które w tym roku wystąpią na koncercie "Największe przeboje" w ramach festiwalu "Top Trendy 2013" . Wokalistka zaśpiewa swój przebój "Thank You Very Much". AfterParty.pl udało się porozmawiać z młodą piosenkarką i uchyliła ona rąbka tajemnicy czego możemy się spodziewać po jej występie. Zapowiada się gorąco i Margaret ma wielkie szanse, aby wygrać dzisiaj tytuł na najpopularniejszy utwór mijających 12 miesięcy. Szykuje się niezłe show! Zobaczcie nasze wideo: Zobaczcie galerię zdjęć z pierwszego dnia festiwalu "Top Trendy 2013":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner