Antonina Turnau i Marek Kondrat Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami! Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami! Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami! Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!
Antonina Turnau i Marek Kondrat
Czy Antonina urodzi w Polsce?
1/5
Antonina Turnau i Marek Kondrat

Niedawno Marek Kondrat ogłosił, że wraz ze swoją żoną 29-letnią Antoniną spodziewają się pierwszego dziecka. Informacja wywołała niemałe emocje, a aktor nie ukrywa swojej radości z oczekiwania na narodziny trzeciego dziecka (z poprzedniego związku ma dwóch dorosłych synów - 43-letniego Mikołaja oraz 37-letniego Wojciecha). O narodzinach kolejnego potomka Marek Kondrat poinformował na Facebooku, prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności.

 

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie.

 

Teraz „Życie na gorąco” zdradza szczegóły przygotowań aktora i jego żony do porodu. Przeczytajcie więcej na kolejnej stronie galerii.

 

Zobacz: Marek Kondrat zostanie ojcem?! Aktor skomentował informację o ciąży jego żony Antoniny!

2/5
Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

„Życie na gorąco” informuje, że Marek Kondrat i Antonina planują poród rodzinny, prawdopodobnie w Krakowie, czyli rodzinnym mieście małżonków. 

 

Zobacz: 67-letni Marek Kondrat zostanie ojcem. Jego żona, młodsza o 38 lat, jest w ciąży!

3/5
Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

Dzięki temu Antonina mogłaby liczyć na wsparcie swojej mamy, Maryny. Taka pomoc dla młodej mamy jest bardzo ważna.

 

Zobacz: Marek Kondrat mówi do Grzegorza Turnaua "tato"! Przypomnijmy, teść jest od niego... 17 lat młodszy!

4/5
Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

„Życie na gorąco” podejrzewa również, że Antonina i Marek, szukając spokoju przed narodzinami dziecka” wyjadą z Polski. Aktor ma domy w Hiszpanii na Costa Blanca oraz we Francji, niedaleko Bordeaux.  

 

Zobacz: Marek i Antonina Kondratowie pierwszy raz publicznie razem! Już nie kryją obrączek...

5/5
Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

Przypomnijmy - Marek Kondrat poślubił młodszą o 38 lat córkę Grzegorza Turnaua we wrześniu 2015 roku. Była to kameralna uroczystość, ale mówiła o niej cała Polska, właśnie ze względu na różnicę wieku. 

 

Zobacz: Marek Kondrat po raz pierwszy o ślubie z Antoniną Turnau!

Więcej na temat Marek Kondrat Antonina Turnau