Marek Kondrat i Antonina Turnau na swoim ślubie
1/7
Marek Kondrat i Antonina Turnau na swoim ślubie

Marek Kondrat i Antonina Turnau już po ślubie! Para, po prawie 4 latach znajomości, pobrała się w Krakowie, a przyjęcie odbyło się w restauracji BARaWino należącej do 64-letniego gwiazdora. Na uroczystości nie zabrakło ojca 25-letniej Antoniny, Grzegorza, dzięki któremu para poznała się. Jak wyglądali państwo młodzi? Tu spora niespodzianka.

Po uroczystości w kościele para pojawiła się w restauracji Marka Kondrata, gdzie Antonina jest menadżerką. Na miejscu nie zabrakło paparazzi i gapiów. Wszyscy chyba byli w szoku, kiedy pan Kondrat pojawił się przed lokalem... w dresowej bluzie i sportowych butach! Panna młoda, najprawdopodobniej zasłaniająca się teczką na zdjęciu, wybrała jeansy.

Okazuje się jednak, że para tuż przed rozpoczęciem przyjęcia weselnego zmieniła swoje stylizacje na bardziej eleganckie. Fakt dotarł do zdjęć z imprezy na których panna młoda bawiła się w białej prostej sukni za kolano. Marek Kondrat wybrał ciemny klasyczny garnitur.

 

Na ślubie pojawiło się kilku gości. Wśród nich m.in. Janina Ochojska. Cała ceremonia od początku miała być utrzymywana w tajemnicy. I chyba się udało. 
Zobaczcie galerię zdjęć z najbardziej nietypowego ślubu w show-biznesie! Chyba, że para nas zaskoczyła i to wcale nie był ślub... Bo nie możemy się nadziwić stylizacjom pary!

2/7
Marek Kondrat podczas własnego ślubu w dresie

Marek Kondrat na własnym przyjęciu weselnym pojawił się w.. dresowej bluzie i sportowych butach. Aktorowi nie zależało na rozgłosie. Jednak czy takim strojem nie zrobił sobie na przekór? 

3/7
Antonina Turnau podczas wlasnego ślubu w jeansach

Czy to panna młoda, Antonina Turnau, zasłaniała się czarną teczką?

4/7
Grzegorz Turnau na ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Grzegorz Turnau, ojciec Antoniny, od lat przyjaźni się z Kondratem. 

5/7
Ślub Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Przyjęcie weselne odbyło się w krakowskiej restauracji BARaWINO, która należy do aktora. Na dzień ślubu została ona zamknięta. Pracownicy nie chcieli jednak zdradzać, dlaczego. 

6/7
Janina Ochojska na ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau
7/7
Goście na ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau
Więcej na temat Marek Kondrat Antonina Turnau