Marek Kondrat i Antonina Turnau
East News
Poznaj szczegóły!
1/4
Oni dali córce na imię Helenka
Eastnews

 

Marek Kondrat i Antonina Turnau od kilku miesięcy są szczęśliwymi rodzicami! Para od samego początku zastrzegła, że nie będzie informować o życiu rodzinnym mediów. Ani nie wyraża zgody na "czynienie z tego sprawy publicznej". Po wielu miesiącach ciszy prywatności nie uszanował jednak szczęśliwy dziadek dziecka. Przez przypadek w jednym z wywiadów zdradził płeć maleństwa. Teraz jeden z tygodników wyjawił sekret dotyczący imienia! Jak nazywa się dziecko pary? Podpowiadamy, że tak samo swoje pociechy nazwali m.in. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, a także ostatnia Olga Frycz! 

Zobacz też: Marek Kondrat został ojcem! Antonina Turnau urodziła ich pierwsze dziecko!

2/4
Marek Kondrat i Antonina Turnau
East News

 

Marek i Antonina nie mieszkają w Polsce. Para swoje pierwsze dziecko wychowuje z dala od paparazzi, mianowicie w Hiszpanii. 68-latek i 30-latka do tej pory nie informowali czy zostali rodzicami chłopca, a może dziewczynki. Miesiąc temu zrobił to za nich zakochany w wnuczce  Grzegorz Turnau!

„Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci - nawet ten domowy - to sprawa serio. I muszę pani powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny - powiedział muzyk w wywiadzie dla miesięcznika Uroda Życia.

3/4
Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

 

Teraz tygodnik Dobry Tydzień wyjawił tajemnicę dotyczącą imienia dziecka! Okazuje się, że córka pary ma na imię... Helenka! Udało się to ustalić po ostatniej wizycie pary w Polsce. Kondrat i Turnau do Krakowa przybyli na pogrzeb dziadka Antoniny.

Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje się ojcostwu. Mała Helenka skradła jego serce -  powiedział Dobremu Tygodniowi"znajomy aktora.

4/4
Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

 

Podoba wam się imię? 

Więcej na temat Antonina Turnau Marek Kondrat