Kayah w brązowej koszulce

Najpierw skarżyła się Kayah, teraz Marcin Tyszka. Perypetie gwiazd na lotniskach

Kayah w brązowej koszulce

W środę Kayah pochwaliła się obiadem, który zamówiła na lotnisku. Jak sama napisała za garstkę ziemniaków, buraczków i małą buteleczkę wina zapłaciła... aż 72 złote! Artystka wyraźnie była zaskoczona, ale nie jest jedyną gwiazdą, która z usług na lotniskach jest niezadowolona. Marcina Tyszkę też spotkała przykra niespodzianka.

Marcin Tyszka skarży się na usługi lotniska

Na Instagramie fotografa pojawiło się zdjęcie zniszczonej walizki. Jak się okazuje uległa ona sporemu uszkodzeniu, najprawdopodobniej na lotnisku w Paryżu. Linie lotnicze odpowiedziały mu niemal natychmiast na zamieszczoną fotkę:

@tyszka_marcin Przyjęliśmy już reklamację zgłoszoną przez Ciebie na lotnisku. Uszkodzony bagaż odbierze od Ciebie kurier, potem zostanie on naprawiony lub wymieniony na nowy i ponownie dostarczony na wskazany przez Ciebie adres. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą Dolfi1920, której pracownicy uzgodnią dogodny dla Ciebie termin i miejsce odbioru walizki. Jeśli wolisz, żeby to firma zadzwoniła do Ciebie, daj tylko znać. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności, na które byłeś narażony z powodu tej sytuacji.

Jednak to nie do końca rozwiązuje sytuację Tyszki, który często podróżuje:

@flylot oczywiście ze reklamacja została zlozona , ale to oznacza ze nie bede miał walizki przez pare tygodni... Zanim ktos ja odbierze juz bede w kolejnej dalekiej podróży-wiec i tak musze kupic nową 😤

Karolina Malinowska też skarży się na linie lotnicze

Nie tylko Tyszka czy Kayah podzielili się swoimi lotniskowymi perypetiami. Nie tak dawno zrobiła to również Karolina Malinowska. Modelka na swoim blogu opisała kilka nieprzyjemnych sytuacji podczas lotu i nie kryła niezadowolenia. Linie lotnicze wtedy też bardzo szybko zareagowały i przeprosiły rodzinę gwiazdy.

 

Walizka Marcina Tyszki po podróży

 

"Luxury" of Travel by #lot .... #tysiowpodrozy #tysioathome #iusedtohaveniceluggage

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

 

Kayah opisała swoją przygodę na lotnisku

Lyzka ziemniaczkow i buraczkow plus malutka buteleczka wina na lotnisku. 72 zlote!!!!!!!!!!!!!

Posted by Kayah on 7 października 2015

Karolina Malinowska na imprezie Raffaello

Karolina Malinowska

 

 

Więcej na temat Kayah Marcin Tyszka
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01