Nie ulega wątpliwości, że Marcin Hakiel jest szczęśliwie zakochany, czym zresztą on sam lubi się chwalić. Po burzliwym rozwodzie i potem nieudanym związku, wygląda na to, że w końcu odnalazł tę właściwą kobietę. Od dawna już spekuluje się, czy para nie jest aby zaręczona, ale czyżby było już po ślubie?!

Reklama

Marcin Hakiel wziął ślub z nową partnerką?

Po rozwodzie z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel dość szybko wszedł w nowy związek. Wówczas jego wybranką była niejaka Dominika, którą starał się chronić przed mediami. Relacja ostatecznie nie przetrwała, ale tancerz wcale nie opłakiwał jej zbyt długo. Krótko potem wyszło na jaw, że znów się z kimś spotyka i tym razem kobieta również ma na imię Dominika!

Nie jest to jednak ta sama osoba, a tą Marcin dumnie chwali się w sieci. Od samego początku oboje chętnie upubliczniali wspólne kadry, a tancerz zabierał nawet ukochaną na widownię "Tańca z gwiazdami". Ich związek zdaje się szybko nabierać tempa i staje się poważnym. Już jakiś czas temu Marcin przyznał, że chciałby mieć jeszcze dzieci, a całkiem niedawno Dominika... zdradziła szczegóły ślubu! Czyżby jednak było już po wszystkim?

Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kobieta udostępniła na InstaStory fragment z wizyty ukochanego w programie Kuby Wojewódzkiego. Słychać, jak prezenter dopytywał go o kolejny ślub, ale ten stanowczo zaznaczył:

Już się nie ożenię, nie zrobię tego błędu

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie podpis Dominiki, który zdaje się sugerować, że stało się zupełnie odwrotnie, niż deklarował wówczas Marcin.

Zobacz także
Rychło w czas

Co więcej, jej relację udostępnił na swoim profilu sam Hakiel, kwitując temat równie wymownie:

Busted - (z ang. ''złapany'')

Czy zatem w ten sposób zakochani chcieli dać do zrozumienia, że stali się małżeństwem? Nie ma pewności, choć fanów zapewne nie zdziwiłaby spontaniczna decyzja o ślubie. Warto wspomnieć, że na taki krok chociażby zdecydowali się Roxie Węgiel i Kevin Mglej, którzy powiedzieli sobie "tak" w Urzędzie Stanu Cywilnego w trakcie trwania "TzG".

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel po raz pierwszy wspomina Dagmarę Kaźmierską po głośnej aferze. Opublikował nagranie

Marcin Hakiel już po ślubie?
Marcin Hakiel już po ślubie? Instagram@marcinhakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel Pawel Wodzynski/East News
Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką Instagram@marcinhakiel
Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką Instagram/@marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama