Marcin Hakiel od kilku tygodni przeżywa naprawdę trudne chwile. Niestety, na początku marca okazało się, że tancerz rozstał się ze swoją żoną, Katarzyną Cichopek. Marcin Hakiel nie ukrywa, że decyzja o zakończeniu małżeństwa była dla niego bardzo ciężka i bolesna. Pomimo cierpienia Marcin Hakiel próbuje żyć dalej i cieszyć się każdym dniem. Teraz były partner gwiazdy TVP postanowił uczcić Międzynarodowy Dzień Tańca i opublikował wyjątkowe nagranie!

Reklama

Marcin Hakiel na nagraniu sprzed lat

O tym, że Marcin Hakiel jest zawodowym tancerzem wiedzą chyba wszyscy. To właśnie dzięki tańcu Marcin Hakiel poznał swoją żonę, Katarzynę Cichopek, która w 2005 roku wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Marcin Hakiel uczył tańca młodą gwiazdę "M jak miłość", a w trakcie programu narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka lat później wzięli ślub, a później na świecie pojawiły się ich dzieci. Niestety, dziś wiemy już, że związek pary nie przetrwał próby czasu, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szykują się do rozwodu.

Marcin Hakiel w pogramie "Miasto Kobiet" przyznał, że cierpi po rozstaniu z żoną. W trudnych chwilach pomagają mu przyjaciele i terapeuta, ale wszystko wskazuje na to, że również taniec pomaga mu zapomnieć o bólu i tęsknocie. Teraz tancerz w Międzynarodowy Dzień Tańca opublikował swoje nagranie sprzed 18 lat!

Zobacz także: Aleksandra Domańska uderza w Marcina Hakiela: "Dorośnij koleś"

Zobacz także

Na nagraniu widać, jak Marcin Hakiel występuje podczas turnieju tanecznego. Jak na wideo z jego udziałem zareagowali internauci?

- Masz wielki talent!????????????
- Super ????
- Pół życia przetańczyłes????????gratulacje- komentują fani.

Zobacz także: Wstrząsający wywiad Marcina Hakiela. Fani: "Zdrada to coś najgorszego!"

Instagram @ marcinhakiel

Wy również lubicie tańczyć i świętujecie dziś Międzynarodowy Dzień Tańca? Oglądaliście kiedyś "Taniec z Gwiazdami" z udziałem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?

Reklama

Zobacz także: Fani czekali na ten krok Katarzyny Cichopek. Czy będzie tego żałować?

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama