Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz pokazuje jak spędza czas i w relacjach widać, że najszczęśliwszy jest wtedy, kiedy spędza czas z dziećmi. Jak informował se.pl para podzieliła się opieką nad Adamem i Heleną po równo i dzięki temu dzieci mają taki sam kontakt z rodzicami. Już jakiś czas temu Marcin Hakiel pokazał w relacji na Instastory, że ma nową pasję, a teraz stało się jasne z kim ją dzieli! Te zdjęcia mówią wszystko...

Reklama

Marcin Hakiel ma nową pasję. Niezbędna okazała się pomoc...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu opublikowali oświadczenia, w których poinformowali o swoim rozstaniu po 17 wspólnych latach. Para zadeklarowała, że nie chcą publicznie mówić o rozwodzie, ale tak się jednak nie stało, bo kontrowersje wokół rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie cichną nie tylko za sprawą głośnego wywiadu dla "Miasta kobiet", ale również domniemanych nagrań prywatnych rozmów aktorki z Maciejem Kurzajewskim.

Tymczasem Marcin Hakiel, który początkowo dużo mówił o swoich emocjach związanych z rozstaniem i odpowiadał na naprawdę osobiste pytania internautów, teraz skupia się na pracy, opiece nad dziećmi i jak się okazuje rozwija nowe pasje. Były partner Katarzyny Cichopek pokazał obszerną relację z urządzania balkonu na wiosnę. Okazuje się, że pasję tancerz dzieli razem z córką. Wygląda na to, że Helena doskonale się bawi przesadzając rośliny...

Instagram /marcinhakiel

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zawiadamia policję! Jest oficjalny komunikat

Do niedawna to Katarzyna Cichopek przegotowywała balkon na kolejne pory roku, a jej dekoracje były hitem na Instagramie. Teraz Marcin Hakiel przejął tę pasję i razem z córką doskonale bawią się przygotowując balkon na wiosnę.

Zobacz także
Instagram / marcinhakiel

Marcin Hakiel nie ukrywa, że czas spędzony z dziećmi cieszy go najbardziej. Podczas wspólnych wyjść tancerz nieustannie się uśmiecha, co doskonale widać na kolejnych zdjęciach paparazzi. Marcin Hakiel stawia na aktywny wypoczynek. Sami zobaczcie!

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama