Rozstanie Marcina Bosaka i Marii Dębskiej odbiło się szerokim echem w mediach. O ich związku mówiło się w kontekście wielkiej miłości, która rozkwitła nagle i niespodziewanie. Jednak uczucie skończyło się po zaledwie szesnastu miesiącach. Na początku 2022 roku aktor złożył dokumenty rozwodowe. Ślub z Dębską wziął dwa lata wcześniej, 15 sierpnia. Dzisiaj jest już w nowej szczęśliwej relacji. Niedawno pochwalił się swoją partnerką na imprezie branżowej. 5 marca para ponownie pokazała się razem.

Reklama

Marcin Bosak i Maria Bednarz na premierze „Białej odwagi”

We wtorek, 5 marca odbyła się uroczysta premiera filmu „Biała odwaga”. Wśród gości pojawił się Marcin Bosak, który znów postanowił przyjść w towarzystwie nowej partnerki. Po rozstaniu z Marią Dębską aktor związał się z modelką Marią Bednarz. Para nie mogła od siebie oderwać wzroku – podobnie jak na poprzedniej imprezie.

Marcin Bosak z partnerką
Marcin Bosak z partnerką VIPHOTO/East News

Maria zaprezentowała się w jasnoszarym komplecie. Modelka postawiła na oversize’ową marynarkę, spodnie w kant i beżową bluzkę. Ukochana aktora elegancko zaczesała włosy do tyłu. Swój look uzupełniła naszyjnikiem z zawieszką w kształcie serca, delikatnymi kolczykami, połyskującymi espadrylami oraz złotą torebką

Marcin Bosak z partnerką
Marcin Bosak z partnerką Pawel Wodzynski/East News

Tego wieczoru Marcin Bosak wybrał dobrze skrojony garnitur. Pod marynarką z czarnymi klapami aktor miał granatowy golf. Do stylizacji dobrał skórzane pantofle. Trzeba przyznać, że pokazał się bardzo elegancko.

Marcin Bosak z partnerką
Marcin Bosak z partnerką VIPHOTO/East News

Warto przypomnieć, że Marcin Bosak i jego nowa partnerka zadebiutowali na premierze serialu „Rojst”. Widać, że związek tej pary kwitnie. Gwiazdor i jego ukochana non stop patrzą sobie w oczy i trzymają się na ręce podczas publicznych wydarzeń. Zakochanym życzymy dużo wszystkiego dobrego!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Marcin Bosak i Marika Bednarz zadebiutowali na salonach. Kim jest piękna partnerka aktora?

Marcin Bosak z partnerką
Marcin Bosak z partnerką Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama