Marcelina Ziętek w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Justyny Żyły, która w miniony weekend kibicowała byłemu mężowi i pokazała w sieci ich romantyczne zdjęcie. Gwiazda serialu "19+" chwilę później opublikowała tajemniczy wpis, w którym pisała o natarczywym naruszaniu dóbr osobistych, ale do tej pory nie było wiadomo, kogo miała na myśli. Teraz Marcelina Ziętek rozwiała wątpliwości w tej sprawie!

Reklama

Marcelina Ziętek komentuje romantyczny wpis Justyny Żyły

Emocje wokół Piotra Żyły, jego byłej żony i Marceliny Ziętek wciąż nie opadają. Nieco ponad tydzień temu magazyn "Party" poinformował, że skoczek narciarski rozstał się ze swoją partnerką. Marcelina Ziętek i Piotr Żyła zaczęli spotykać się dwa lata temu, tuż przed rozwodem skoczka z jego żoną, Justyną. Para początkowo ukrywała swój związek, ale po jakimś czasie w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Teraz okazuje się, że para podjęła decyzję o rozstaniu, ale wciąż utrzymuje dobre relacje.

Długo trzymali swój związek w tajemnicy, teraz też nie chcą obnosić się z zerwaniem, by uniknąć niepotrzebnego rozgłosu. Poza tym wciąż mają ze sobą kontakt – mówił w rozmowie z "Party" informator.

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała zdjęcia z Piotrem Żyłą i dziećmi. Fani pytają: "Czy on za tym nie tęskni?"

Instagram

Kilka dni po tym, jak magazyn "Party" poinformował o rozstaniu Marceliny Ziętek i Piotra Żyły, była żona skoczka opublikowała w sieci romantyczne zdjęcie i wpis, w którym kibicuje sportowcowi.

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie - słyszymy najpopularniejszą piosenkę zespołu Tilt.

- Trzymam kciuki, spełniaj, marzenia- dodała Justyna Żyła.

Wpis Justyny Żyły szybko zniknął z relacji na InstaStories, ale teraz komentuje go Marcelina Ziętek!

Zobacz także

Zobacz także: Igrzyska Olimpijskie 2022: Marcelina Ziętek kibicuje Piotrowi Żyle! Tak ucisza plotki o rozstaniu?

justynazyla/Instagram

W miniony weekend Marcelina Ziętek podczas relacji na InstaStories opublikowała tajemniczy wpis, w którym pisała o "osobie z wyrokiem".

Z cyklu "dobre rady". Natarczywe naruszanie dóbr osobistych, prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, spokoju oraz godności… Rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej zgody. Osoba z wyrokiem nie powinna igrać z prawem- pisała gwiazda "19+".

Teraz Marcelina Ziętek w rozmowie z portalem pudelek.pl odniosła się do swojego wpisu i oceniła zachowanie byłej żony Piotra Żyły!

Ta kobieta ciągnie dalej swoje wymyślone historie, zakłócając nasz spokój. Nie patrząc na dobro dzieci ani Piotra. Upomniana, że ma zakaz dodawania wizerunku i zakłócenia naszego spokoju, usunęła wszystko…- powiedziała dla portalu Marcelina Ziętek.

Myślicie, że Justyna Żyła odpowie?

Reklama

Zobacz także: Marcelina Ziętek opublikowała nowe zdjęcie po rozstaniu z Piotrem Żyłą. "Co z Pieterem?"

Damian Klamka/East News
Reklama
Reklama
Reklama