Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstali się w atmosferze skandalu, wzajemnych roszczeń i ogromnych emocji. Przez długi czas byli partnerzy nie darzyli się najlepszymi uczuciami i co chwilę dogryzali sobie publicznie. Nagle waśnie i wzajemne oskarżenia ustały, a Justyna Żyła zdecydowanie złagodniała wobec byłego męża. Ostatnie zdjęcia dały dużo do myślenia fanom. Po raz kolejny była żona Piotra Żyły pokazała rozczulające momenty z rodzinnego życia...

Reklama

Justyna Żyła świętuje urodziny córki. Zdjęcia rodzinne rozczuliły fanów

Justyna Żyła i Piotr Żyła podjęli decyzję o rozwodzie w 2018 roku. Małżeństwo rozstało się w bardzo napiętej atmosferze. Justyna Żyła nie kryła ogromnego żalu do byłego męża. Jej Instagram wypełniały wrzucone w emocjach nagrania z najbardziej prywatnych momentów. Była żona skoczka pokazała, jak Piotr Żyła wyprowadza się z domu czy ujawniła szczegóły rozstania. Kiedy wydawało się, że sprawa jest już zakończona, a byłe małżeństwo jakoś się dogadało, kłótnie znów wróciły na tapet.

Tym razem Justyna Żyła była bezwzględna i kategoryczna co do swoich opinii na temat partnerki Piotra Żyły, Marceliny Ziętek. W sieci pojawiały się wpisy krytykujące zachowanie Piotra Żyły i jego "złamane obietnice". Marcelina Ziętek zareagowała nawet na krzywdzące ją treści i podała sprawę do sądu. Kolejnym powodem kłótni obu pań był pies, którego Piotr Żyła podarował córce. Jakiś czas temu jednak wzajemne oskarżenia ucichły, a Justyna Żyła zaczęła wspominać o byłym mężu w bardzo ciepłych słowach.

Instagram/Justyna Żyła

Zobacz także: Piotr Żyła spędził urodziny z Justyną Żyłą i dziećmi? Zastanawiający komentarz byłej żony

Fani wspierają bardzo Justynę Żyłę, która w ostatnich miesiącach pogodziła się z byłym mężem i lubi czasem o nim wspominać, oczywiście zazwyczaj w kontekście dzieci. Ostatnie urocze zdjęcia z rodzinnych momentów pojawiły się, gdy Justyna Żyła świętowała 15. urodziny swojego syna. Kilka dni później urodziny obchodziła córka byłej pary. Wzruszona mama napisała więc na Instagramie:

Zobacz także

- Perło nasza❤️długo by tak wymieniać bo masz w sobie: małego diabełka, rozczulającą księżniczkę o oczach kota ze Shrek’a i pyskatą buźkę również ???? ale każda z tych różnych twarzyczek czyni Cię jedyną i niepowtarzalną :* charakterek na równi po mamie i tacie ;) Moja ukochana córeczko, kończysz dziś 10 lat❤️ rośniesz na tak piękną, miłą, delikatną, odważną i otwartą osobę. Bądź szczęśliwa przez całe życie, dawaj ciepło, miłość i otrzymuj dwa razy więcej. Tego z całego zakochanego w Tobie serca życzy Mama ????

Fani nie kryli rozczulenia zdjęciami, na których mała Karolina jest razem z tatą, Piotrem Żyłą. Dla fanów ten obrazek był nie tylko wzruszający, ale także dał im do myślenia, że Justyna Żyła lubi wspominać rodzinne momenty z byłym mężem:

- Rozczulające są te zdjęcia. Wszystkiego najlepszego Królewnie. ❤️ Oby się ziściły jej marzenia.

- Wszystkiego najlepszego!

- Zdjęcie z Piotrkiem, jak razem śpią rozwala system! - wzruszają się fani.

- Łzy mi w oczach stanęły. Nie znam osobiście, a rozczuliło mnie to zdjęcie totalnie. Czy on za tym nie tęskni? Czy nie wie ile go omija? - dopytuje się fanka.

justynazyla/Instagram

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała wyjątkowy prezent na Dzień Ojca. To dla Piotra Żyły? Koniec konfliktu!?

Justyna Żyła unika komentarzy dotyczących byłego męża, ale fani i tak zauważają, że byłe małżeństwo ma teraz o wiele lepsze stosunki. Może ma na to wpływ rzekome rozstanie Piotra Żyły i Marceliny Ziętek? Skoczek jeszcze oficjalnie nie przyznał, że jest znów singlem, jednak od dłuższego czasu nie pokazuje się z Marceliną Ziętek w mediach społecznościowych.

Instagram @piotr_zyla_official @marceepan
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama