Marcel Sabat wziął ślub. Kim jest jego żona, Natasha?

Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ożenił się! Zobacz suknię jego żony!

Marcel Sabat wziął ślub. Kim jest jego żona, Natasha?

Kolejny ślub w polskim show biznesie. Tym razem na ślubnym kobiercu stanął Marcel Sabat, aktor i wokalista, znany m.in. z seriali "M jak miłość" oraz "Ślad", programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także filmów: "Kamienie na szaniec" i "Kamerdyner". Jego wybranką została piękna modelka, Natalia Filipczuk. Zobaczcie zdjęcia z wyjątkowej uroczystości.

Marcel Sabat pokazał zdjęcia ze ślubu

Ślub Marcela Sabata odbył się w miniony weekend w Ośrodku Zielona Brama w Przywidzu w województwie pomorskim, tydzień po trzydziestych urodzinach aktora. Na InstaStories Marcel pokazał kilka zdjęć z uroczystości, zwłaszcza kreacje swojej żony. A miała dwie - długą na uroczystość w kościele, oraz krótką na zabawę weselną z gośćmi. Obie kreacje zaprojektowało Atelier Juliette. 

Kocham Cię Natalio Sabat ❤️ To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Chcieliśmy podziękować wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Najbardziej dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że włożyli trud w nasze wychowanie i dają nam niesamowite wsparcie. - napisał na Instagramie Marcel.

Wśród gości na ślubie pojawili się m.in. Dawid Czupryński ("Na wspólnej") oraz Aleksandra Gintrowska. 

Tuż po, świeżo upieczone małżeństwo wraz z przyjaciółmi wybrali się do Sopotu nad morze, gdzie wspominali uroczystość oraz oglądali zdjęcia i nagrania. 

Chcesz kupić elegancką muszkę na ślub? Wykorzystaj kod rabatowy Wólczanka i zaoszczędź na inne dodatki do garnituru.

Kim jest żona Marcela Sabata?

Natalia Filipczuk Sabat od 18 roku życia zajmuje się modelingiem. Pracowała m.in. w Mediolanie, gdzie w sumie spędziła 3 lata. Po powrocie do Polski otworzyła własną agencję modelek.

Zobaczcie zdjęcia, które wrzucił! Ich ślub wyglądał zjawiskowo!

Kreacje Natalii robią wrażenie! 

Marcel Sabat wziął ślub. Kim jest jego żona, Natasha?

 

 

 

 

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29