Kolejny ślub w polskim show biznesie. Tym razem na ślubnym kobiercu stanął Marcel Sabat, aktor i wokalista, znany m.in. z seriali "M jak miłość" oraz "Ślad", programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także filmów: "Kamienie na szaniec" i "Kamerdyner". Jego wybranką została piękna modelka, Natalia Filipczuk. Zobaczcie zdjęcia z wyjątkowej uroczystości.

Reklama

Marcel Sabat pokazał zdjęcia ze ślubu

Ślub Marcela Sabata odbył się w miniony weekend w Ośrodku Zielona Brama w Przywidzu w województwie pomorskim, tydzień po trzydziestych urodzinach aktora. Na InstaStories Marcel pokazał kilka zdjęć z uroczystości, zwłaszcza kreacje swojej żony. A miała dwie - długą na uroczystość w kościele, oraz krótką na zabawę weselną z gośćmi. Obie kreacje zaprojektowało Atelier Juliette.

Kocham Cię Natalio Sabat ❤️ To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Chcieliśmy podziękować wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Najbardziej dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że włożyli trud w nasze wychowanie i dają nam niesamowite wsparcie. - napisał na Instagramie Marcel.

Wśród gości na ślubie pojawili się m.in. Dawid Czupryński ("Na wspólnej") oraz Aleksandra Gintrowska.

Tuż po, świeżo upieczone małżeństwo wraz z przyjaciółmi wybrali się do Sopotu nad morze, gdzie wspominali uroczystość oraz oglądali zdjęcia i nagrania.

Chcesz kupić elegancką muszkę na ślub? Wykorzystaj kod rabatowy Wólczanka i zaoszczędź na inne dodatki do garnituru.

Zobacz także

Kim jest żona Marcela Sabata?

Natalia Filipczuk Sabat od 18 roku życia zajmuje się modelingiem. Pracowała m.in. w Mediolanie, gdzie w sumie spędziła 3 lata. Po powrocie do Polski otworzyła własną agencję modelek.

Zobaczcie zdjęcia, które wrzucił! Ich ślub wyglądał zjawiskowo!

Kreacje Natalii robią wrażenie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama