Muzycy Maneskina pod hotelem
Newsy

Maneskin pozbyli się nagrody z Sopotu! Muzycy oddali ją jednej z fanek!

Maneskin

Maneskin byli zdecydowanie największą gwiazdą tegorocznego PolsatHitFestiwal. Ich koncert jeszcze długo będzie komentowany - muzycy zrobili na polskiej publiczności piorunujące wrażenie, nie tylko za sprawą wzbudzającego kontrowersje pocałunku chłopaków z zespołu. Pod koniec występu zwycięzcy tegorocznej Eurowizji 2021 zostali uhonorowani nagrodami: złotymi płytami za sprzedaż eurowizyjnego singla, a także ostatniej płyty zespołu oraz nagrodą od Polsatu, którą wręczył zespołowi Michał Szpak. Kłopot w tym, że nikt nie wyjaśnił artystom, za co konkretnie otrzymali statuetkę. Maneskin postanowił zagadkowe wyróżnienie... oddać przypadkowej osobie. Fani nagrali filmik, w którym zespół pozbywa się sopockiej nagrody!

Beata Kozidrak nie zna Dawida Kwiatkowskiego?! Co na to "Kwiatonators"?

Maneskin oddał statuetkę fance. Nagranie trafiło do internetu

Maneskin zdecydowanie zachwycił sopocką publiczność! Zespół zagrał swoje największe hity, nie zabrakło także eurowizyjnego przeboju "Zitti e Buoni" a także najnowszej piosenki "I wanna be your slave". Z kolei o pocałunku liderów zespołu mówiła cała Polska!

Muzycy bardzo docenili ogromne zainteresowanie fanów i z wielką radością pozowali do wspólnych zdjęć. Ponieważ nagroda, którą dostali od sopockiego PolsatHit Festiwal nie do końca była chyba dla nich jasna, postanowili szybko się jej pozbyć. Po wyjściu z hotelu basistka zespołu Victoria De Angelis podeszła do jednej z fanek i postanowiła oddać jej nagrodę:

Hej! Chcesz to? To nasza nagroda z wczoraj. Śmiało bierz, to prezent!

Wielu fanów nie kryło oburzenia, że organizatorzy SuperHit Festiwalu nie popisali się, wręczając statuetkę zespołowi. Włoscy muzycy otrzymali nagrodę nie wiedząc za co, prowadzący mówili jedynie po polsku, przez co artyści kompletnie nie wiedzieli, co się dzieje! Fani gorzko komentują nagranie, na którym widać, jak muzycy oddają nagrodę fance:

To w sumie jedyna rzecz, którą mogli zrobić z tą nagrodą, ponieważ nikt im nie powiedział, za co właściwie ją dostali. Wszystko było mówione po polsku, a facet, który im ją wręczał, wykrzyknął tylko »Ciao, motherfuckers!« i wcisnął Damiano [Davidowi] ten kawałek szkła - napisał jeden z internautów.

 Wstyd i tyle...

To właśnie znaczy dla nich ta "nagroda", skoro nawet nie wysililiście się, żeby powiedzieć im po angielsku, co to w ogóle jest, tylko wprowadzaliście ich w zakłopotanie waszym zachowaniem i brakiem komunikacji - krytykują prowadzących internauci. 

A Wy uważacie, że Maneskin postąpił słusznie, oddając nagrodę fanom?

Zobacz także: Polsat SuperHitFestiwal: Maneskin, Doda i Justyna Steczkowska rozpalili scenę! [Relacja]

Maneskin zdecydował się oddać swoją nagrodę fanom. Fani wytykają prowadzącym Polsat SuperHit Festiwal, że zespół tuż po swoim występie nie bardzo wiedział jak się zachować na scenie, nie mówiono do nich po angielsku, a Michał Szpak dość kontrowersyjnie wręczył nagrodę muzykom. 

Fani pokazali w sieci wideo, na którym widać jak basistka zespołu pozbywa się nagrody. Może po prostu mają już ich zbyt wiele...

Artyści Maneskina byli bardzo mili dla swoich fanów. Po koncercie chętnie pozowali do zdjęć czy rozmawiali z czekającymi na nich fanami. Filmik, na którym basistka Victoria De Angelis oddaje nagrodę, obiegł bardzo szybko internet. 

Muzycy Maneskina pod hotelem

Zespół zdecydowanie należał do największych gwiazd tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. Fani czekali na muzyków także po ich wyjściu z hotelu. Artyści bardzo polubili się z polską publicznością!

Muzycy Maneskina pod hotelem

Niektórzy fani nie kryją żalu do prowadzących Polsat SuperHit Festiwal, którzy ich zdaniem nie poradzili sobie w roli gospodarzy. Karolina Gilon, Maciej Dowbor i wręczający nagrodę Michał Szpak mocno podpadli fanom. 

Karolina Gilon i Maciej Dowbor na Polsat SuperHit Festiwal 2021
Piotr Matusewicz/East News

 

Maneskin na scenie w Sopocie
Piotr Matusewicz/East News
Newsy
Tak zespół Maneskin imprezował w Sopocie! Nowe zdjęcia paparazzi
Zespół Maneskin najpierw dał czadu na sopockiej scenie, a później... na imprezie! Patrząc na te zdjęcia wygląda na to, że włoska grupa muzyczna świetnie bawiła się w Polsce.

Zespół Maneskin dał niesamowite show podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Zwycięzcy tegorocznej Eurowizji 2021  zyskali grono fanów na całym świecie, w tym także w Polsce, dlatego też publiczność dosłownie oszalała, gdy na sopockiej scenie zobaczyła tych utalentowanych muzyków. Wygląda na to, że atmosfera w Polsce bardzo spodobała się również samym artystom. W Sopocie czuli się znakomicie, co możemy zobaczyć chociażby na najnowszych zdjęciach paparazzi. Zobaczcie, jak się bawili! Zobacz także:  Polsat SuperHitFestiwal: Maneskin, Doda i Justyna Steczkowska rozpalili scenę! [Relacja] Muzycy z Maneskin imprezują w Sopocie Zwycięstwo na Eurowizji 2021 stało się przepustką do międzynarodowej kariery zespołu Maneskin. Choć od tego momentu minął dopiero zaledwie miesiąc, to jednak włoska grupa muzyczna w rekordowym tempie zyskała grono fanów na całym świecie. Gdy zatem polska publiczność dowiedziała się, że Maneskin wystąpią w Sopocie, wybuchła prawdziwa euforia!  Podczas występu zespołu w Operze Leśnej, nie zabrakło ich eurowizyjnego hitu "Zitti e Buoni" a także najnowszej piosenki "I wanna be your slave". Show było fantastyczne i zrobiło ogromne wrażenie na polskiej publiczności. Widzowie byli zachwyceni ich koncertem - a czy zatem zespołowi Maneskin podobała się ich pierwsza wizyta w Polsce? Wygląda na to, że tak! Zobaczcie, jak świetnie bawili się w Sopocie! Wygląda na to, że w pokoju hotelowym działo się dużo! Choć artyści zauważyli, że są fotografowani przez paparazzi, to jednak nie uciekali sprzed obiektywu i chętnie pozowali fotoreporterom z... okna.  Jednak dobra zabawa trwała w najlepsze nie tylko w pokoju hotelowym, ale także na zewnątrz. Mamy nadzieję, że swoją pierwszą wizytę w Polsce, zespół Maneskin...

Maneskin zdjęcia zespołu
Mat. prasowe
Newsy
Polsat SuperHit Festiwal 2021: w Operze Leśnej wystąpi Maneskin, zwycięzcy Eurowizji 2021! 
Na Polsat SuperHit Festiwal zobaczymy zwycięzców tegorocznej Eurowizji, czyli zespół Maneskin! Jednak niespodzianek będzie więcej! Wiemy, kto jeszcze wystąpi w Operze Leśnej!

Polsat SuperHit Festiwal 2021 będziemy mogli zobaczyć już w piątek i sobotę 25, 26 czerwca. Na scenie w Sopocie pojawią się największe polskie gwiazdy: Cleo, Kamil Bednarek czy Doda. Produkcja jednak zelektryzowała fanów informacją, że do Polski przyjadą również zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, zespół Maneskin! Włoska grupa po raz pierwszy zagra w naszym kraju. Możemy spodziewać się mnóstwa rockowej energii i świetnej muzyki. Sprawdźcie szczegóły.  Maneskin zagra na Polsat SuperHit Festiwal 2021 - o której emisja koncertu? Zespół Maneskin okazał się bezkonkurencyjny w tegorocznym konkursie Eurowizji 2021. Europejczycy dali się ponieść jego energii i niezwykłej charyzmie. Rockowa grupa muzyczna jest doskonale zgrana - muzycy współpracują ze sobą od 2016 roku. W skład zespołu wchodzi wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 wykonali utwór "Zitti e Buoni", zapewniając tym samym pierwsze zwycięstwo Włoch na Eurowizji od 30 lat!  Maneskin, co w tłumaczeniu oznacza "światło księżyca", gra muzykę na pograniczu rocka, glam rocka (tak bardzo popularnego w latach 80. ubiegłego wieku) i funka. Swoją grę określają także mianem rocka alternatywnego. Są więc fuzją wszystkich możliwych cech, jakie niesie za sobą brzmienie rocka. Możemy więc być pewni, że na scenie pojawi się prawdziwa energia! Emisja koncertu odbędzie się już w sobotę 26 czerwca o godzinie 20:00. Będziecie oglądać? Zobacz także:  Eurowizja 2021: jak wyglądał kiedyś zwycięzca Eurowizji Damiano David z zespołu Måneskin? Jest nie do poznania Odkąd Maneskin zgarnął pierwszą nagrodę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021, ich single "Zitti e buoni" i...

Doda i Maneskin w Sopocie
VIPHOTO/EAST NEWS TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Doda zdradziła jak członkowie Maneskin potraktowali polską gwiazdę! "Stała z godzinę pod garderobą"
Doda zdradziła, jak zespół Maneskin zachowywał się za kulisami Polsat SuperHit Festiwal! To, jak potraktowali jedną z gwiazd szokuje!

Kontrowersyjne zachowanie zespołu Maneskin w Sopocie. Okazuje się, że muzycy, którzy zagrali podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021, w dość zaskakujący sposób potraktowali polskie gwiazdy występujące na imprezie. Doda podczas transmisji na Tik Toku zdradziła kulisy festiwalu i opowiedziała, co zrobili artyści z zespołu Maneskin kiedy Viki Gabor czekała na nich pod garderobą! Doda o zaskakującym zachowaniu Maneskin za kulisami festiwalu w Sopocie Pod koniec czerwca w Sopocie odbył się Polsat SuperHit Festiwal 2021. Na wielkiej imprezie pojawiła się cała plejada gwiazd takich jak: Doda, Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska, Michał Szpak i Sanah. Na scenie zaprezentowali się również zwycięzcy Eurowizji 2021 , zespół Mansekin. Muzycy z Włoch dali czadu na scenie i zaskoczyli pocałunkiem - lider grupy, Damiano David w pewnym momencie pocałował Thomasa Raggiego i apelował do zgromadzonej publiczności.  Każdy powinien móc to zrobić bez odczuwania strachu! Każdy powinien móc kochać, kogo tylko mu się k***a podoba!- krzyczał Damiano David. Po imprezie Maneskin zszokowali swoim zachowaniem - pozbyli się nagrody z Sopotu i oddali ją jednej z fanek. Teraz jednak okazuje się, że to nie koniec kontrowersji związnych z muzykami z zespołu. O ich zachowaniu poinformowała Doda, której udało się zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mansekin.  Niestety, okazuje się, że nieliczni mieli szansę na wspólną fotkę z zespołem!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)   Doda podczas...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner