W "Wysokich Obcasach" ukazał się wywiad z mamą Ani Przybylskiej, Krystyną Przybylską. Mama aktorki powiedziała, że chciała udzielić wywiadu, żeby dziennikarze nie przepisywali nieprawdziwych informacji na temat jej córki i jej choroby. Opowiedziała ze szczegółami o przebiegu choroby oraz ostatnich dniach życia Ani Przybylskiej. Przy okazji zdradziła też, jak ze śmiercią aktorki, radzą sobie jej dzieci - Szymon, Jaś i Oliwka.

Reklama

Mama Ani Przybylskiej o tęsknocie za córką i wnukach

Najmocniej związany z mamą był Szymon i to on najbardziej przeżył to rozstanie, najmłodszy Jaś pamięta mamę głównie ze zdjęć, ale często o nią pyta.

Jasiu, wiadomo, pamięta niewiele (...) Niedawno w moim telefonie zobaczył zdjęcie Ani: "O, masz moją mamę. A wiesz co, ona jest w niebie, ale mnie nie widzi". Albo nagle pyta: "Oj, to moja mama przyjdzie w końcu od tej Bozi czy nie?".

Najstarsza Oliwka była bardzo zaprzyjaźniona z mamą i często mówi o tym swojej babci.

Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić. Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: "Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą". To ja jej mówię: "Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką". I tak sobie leżymy. I ja naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała.

Zobacz: Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię"​

Zobacz także

Mama Ani Przybylskiej powiedziała, że uwielbia obserwować nocą swoje wnuki, bo właśnie wtedy widzi największe podobieństwo do jej córki. Nawet w sposobie w jaki są ułożeni w łóżku. Na koniec dodaje: "Po prostu przytulam wtedy moją Anię".

ZOBACZ: "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.

Matka Ani Przybylskiej skomentowała nowy związek Jarosława Bieniuka! "Nie jestem jeszcze na to gotowa, ale..."

Mama Ani Przybylskiej udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci córki

Anna Przybylska zmarła w listopadzie 2014 roku.

Ons.pl

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama