Anna Przybylska w czarnej sukience
Newsy

"Zobaczyłam, że Ania odchodzi. Ona też już to czuła". Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki!

Opowiedziała, jak wyglądały ostatnie dni życia jej córki.

Nie da się ukryć, że choroba i śmierć Anny Przybylskiej mocno wstrząsnęły Polakami. Piękna i zdolna aktorka osierociła trójkę dzieci, nad którymi opiekę sprawuje dzisiaj Jarosław Bieniuk z nową partnerką, Martyną Gliwińską oraz dziadkowie. Choć od śmierci gwiazdy minęło ponad 1,5 roku to nikt z jej bliskich nie udzielił jeszcze tak szczerego wywiadu jak Krystyna Przybylska.
 

Polecamy: "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.

 

Andrzej Piasek Piaseczny szczerze o filmie "Ania". "Namawiam wszystkich, żeby poszli do kina" wyznał muzyk

Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki!

W sobotę w "Wysokich Obcasach" ukazała się poruszająca rozmowa, w której mama Ani Przybylskiej wspomina jej ostatnie chwile. Nie ukrywa, że to było bardzo ciężkie doświadczenie, a aktorka do końca swoich dni starała się być pogodna i życzliwa. Przybylska podkreśla też, że na śmierć dziecka nigdy nie jest się przygotowanym:

A można się do tego przygotować? Matka może się przygotować na śmierć córki? Wciąż nie jestem na to gotowa. Żaden rodzic nie powinien chować swojego dziecka. Nawet dziś, kiedy jestem w domu Ani, zawsze siadam tyłem do miejsca, w którym stało jej łóżko wypożyczone z hospicjum. Kiedyś się z tym uporam, ale jeszcze nie teraz. 

Zobacz: Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"​

 

Krystyna Przybylska w pierwszym wywiadzie po śmierci Anny Przybylskiej

Mama gwiazdy wyznała, że kiedy nadeszły ostatnie dni życia jej ukochanej córki, czuła to.

Kiedy nadeszły ostatnie dni, czułam, że to już. Tak zwyczajnie, jak matka. W czwartek Agnieszka (siostra Anny Przybylskiej) zabrała Anię na wózku i gdzieś pojechały. Nie było ich cztery godziny, a ja się denerwowałam. Komórek oczywiście nie odbierały. Okazało się, że pojechały tylko na lody, a potem Anię - jak nie ją - naszło na zakupy. Po powrocie nakrzyczałam na nie, jak za młodzieńczych lat. W sobotę była przepiękna pogoda. Patrzyliśmy na morze. Odbywały się jakieś zawody żeglarskie.Nakryliśmy Anię kołdrą, kocem, nałożyliśmy jej czapkę. Ania kazała nam patrzeć na słońce, na wodę, na te żaglówki. 

Zobacz: Jarosław Bieniuk spełnił ostatnią wolę Ani Przybylskiej! Internauci: "Piękny gest"

 

Anna Przybylska zmarła w niedzielę nad ranem 5 października 2014 roku. Mama Ani doskonale pamięta ten dzień:

Wieczorem przyszła pielęgniarka z hospicjum. Zaczęła mnie namawiać: "Krysiu, idź do domu, odpocznij trochę". Ale nie chciałam. Ania też mówiła: "Mamuś, proszę cię, nie idź". Chyba też już to czuła. Poszłam nawet na chwilę do góry, chciałam chwilę poleżeć, ale zaraz zeszłam z powrotem. Musiałam przy niej być. W niedzielę nad ranem pielęgniarka wychodziła na następny dyżur, zrobiłam jej kawę i kanapkę, wróciłam do Ani i zobaczyłam, że odchodzi. Jak ktoś to wcześniej już widział, to wie. Nosek się jej wyciągnął, ręce się zrobiły takie... inne. Oddech miała cichutki, łapała powietrze jak taki malutki ptaszek albo ryba, która szuka wody. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka - już taka malutka, drobniutka. Siedzieliśmy przy niej z Jarkiem i Agnieszką. Jeszcze wstałam, wzięłam ją za rękę i szepnęłam: "Dziecko, nic się nie martw, wszystko będzie dobrze". Już nie odpowiedziała, tylko spod powiek popłynęły jej dwie łzy. Może mnie jeszcze usłyszała? Umarła o 15.18.

Zobacz: Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię"​

 

Krystyna Przybylska nieustannie pomaga Jarosławowi Bieniukowi w wychowywaniu dzieci i stara się im zapewnić spokojne dzieciństwo.

 

Polecamy: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Jak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - zdjęcia.

 

Mama Ani Przybylskiej udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci córki

Anna Przybylska za wcześnie umarła

Krystyna Przybylska wspomina ostatnie chwile życia córki

Anna Przybylska
ONS.pl

Jarosław Bieniuk na koncercie na cześć Ani Przybylskiej
Newsy
Zbliża się 2. rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Bieniuk pokazał zdjęcie z koncertu ku pamięci aktorki: "Wzruszający!"
Co działo się na koncercie?

5 października minie druga rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk , partner gwiazdy, pokazał na swoim Instagramie zdjęcie z charytatywnego koncertu w Gdyni na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Św. Wawrzyńca i ku pamięci zmarłej aktorki. Gwiazdą wieczoru był tym razem Włodek Pawlik, laureat Grammy Awards. Sportowiec napisał tylko: Fantastyczny i wzruszający wieczór z Włodek Pawlik Trio.   Zbliża się druga rocznica śmierci Ani Przybylskiej Już rok temu w Gdyni odbył się podobny koncert upamiętniający Anię. Podczas występu zbierano pieniądze na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Św. Wawrzyńca, które od prawie 30 lat zajmuje się dwustoma nieuleczalnie chorymi pacjentami: dorosłymi i dziećmi w ich domach lub w domu hospicyjnym przy ul. Dickmana w Gdyni. Podobnie było też w tym roku - całkowity zysk ze sprzedaży biletów  zostanie przekazany na rzecz hospicjów. W ten sposób spełnia się ostatnia wola Ani Przybylskiej, która mocno angażowała się w pomoc i zbiórkę pieniędzy dla gdyńskiego hospicjum. Przed jej pogrzebem, mama aktorki, pani Krystyna Przybylska, poprosiła wiernych, żeby zamiast kwiatów wpłacali pieniądze na rzecz placówki.   To musiał być piękny koncert!   Zobacz: Zobaczyłam, że Ania odchodzi. Ona też już to czuła". Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki!   Jarosław Bieniuk na koncercie z Włodkiem Pawlikiem.   Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku.   Anna Przybylska miała 36 lat.

Anna Przybylska w szarej sukience
Newsy
Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie z opieką na dziećmi po śmierci Anny Przybylskiej? Mama aktorki ujawnia prawdę
Pomaga mu w opiece nad dziećmi?

Mama Anny Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki! Krystyna Przybylska zdradziła, czy Jarosław Bieniuk sprawdza się w roli ojca. Po śmierci ukochanej opieka nad trójką dzieci całkowicie spadła na niego. Piłkarz zajmuje się trójką dzieci, ale może liczyć na wsparcie bliskich, a przede wszystkim swojej mamy oraz rodziców i siostry Anny Przybylskiej, Agnieszki. Od jakiegoś czasu sportowiec związany jest też z Martyną Gliwińską, która świetnie dogaduje się z dzieciakami, a zwłaszcza z najstarszą Oliwią. W sobotę w "Wysokich Obcasach" ukazał się pierwszy wywiad mamy Anny Przybylskiej po śmierci gwiazdy. Krystyna Przybylska opowiedziała w nim między innymi o ostatnich chwilach swojej córki, a także o Jarosławie Bieniuku  i wnukach. W rozmowie zdradziła również, czy Bieniuk sprawdza się jako ojciec trójki dzieci: Ich ojciec, Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy. Zobacz:  Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"​   Krystyna Przybylska wyznała również, że jak tylko może zabiera dzieci Anny Przybylskiej na cmentarz, aby mogły po swojemu wszystko przemyśleć. Nie ukrywa, że dzieciaki nawzajem się wspierają i powoli próbują zrozumieć tę sytuację. Podkreśliła też, że Oliwia, Szymon i Jaś bardzo tęsknią za aktorką i często o nią pytają.   Polecamy:  "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.   Zobacz też:  Jarosław Bieniuk zdradził bez kogo nie poradziłby sobie z trójką dzieci. Wiecie, o kim mówi?​   Mama Ani Przybylskiej zdradziła, czy Jarosław Bieniuk...

Jarosław Bieniuk wzruszony na premierze filmu o Annie Przybylskiej
Artur Zawadzki/REPORTER/East News/Baranowski/AKPA
Newsy
Jarosław Bieniuk łamiącym głosem mówił o tęsknocie za Anną Przybylską. Wzruszające słowa na premierze
"Wszyscy ją kochaliśmy i wszyscy za nią tęsknimy" mówił wzruszony Jarosław Bieniuk. Bliscy Anny Przybylskiej na premierze filmu o aktorce nie ukrywali wielkich emocji.

Mama i mąż Anny Przybylskiej zabrali głos na premierze filmu "Ania". Krystyna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie ukrywali wzruszenia podczas uroczystej premiery produkcji i w pięknych słowach wspominali ukochaną córkę i partnerkę. Jarosławowi Bieniukowi załamał się głos, kiedy zwracał się do publiczności... Sprawdźcie, co powiedział o Annie Przybylskiej.  Wzruszony Jarosław Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej Dokładnie w ósmą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej odbyła się uroczysta premiera filmu o życiu i karierze aktorki. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, a jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi. Piękna gwiazda przegrała walkę z rakiem trzustki i odeszła mając zaledwie 36 lat. Teraz, osiem lat po śmierci Anny Przybylskiej jej fani będą mogli zobaczyć wyjątkowy film, w którym nie brakuje wspomnień jej bliskich i kadrów z jej prywatnego życia.  Na premierze filmu "Ania" nie mogło zabraknąć m.in. Jarosława Bieniuka,  którzy przed projekcją zwrócili się do publiczności. Myślałem, że będzie łatwiej...- Jarosław Bieniuk zaczął mówić łamiącym się głosem. Chcieliśmy z państwem się podzielić Anią, Anką, mamą, partnerką, gospodynią domową, kumpelą, złym policjantem czasami,, ale też fantastyczną przyjaciółką, bo tak jak za chwilę będzie można zobaczyć na ekranie Ania była świetną przyjaciółką. Wszyscy ją kochaliśmy i wszyscy za nią tęsknimy...  Zobacz także:   Najmłodszego syna Przybylskiej zabrakło na premierze filmu "Ania". Oliwia Bieniuk komentuje Podczas premiery filmu "Ania" głos zabrała również mama Anny Przybylskiej. Krystyna Przybylska pięknymi słowami opowiadała o córce.  Co mam w sercu? Mam wielką radość, wielkie wzruszenie, ale przede wszystkim to, że chciałabym żebyście państwo zobaczyli tą...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik